Jak przypomina portal "Pomponik", Grażyna Torbicka od lat uchodzi za ikonę stylu. Dziennikarka przez wiele lat przyzwyczaiła nas do tego, że zawsze prezentuje się nienagannie i elegancko. Ostatnio na sympatyków Torbickiej czekała niespodzianka. Gwiazda zamieściła w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy.

Znana i lubiana

Grażyna Torbicka od lat cieszy się ogromną sympatią widzów, którzy cenią jej wiedzę o kinie. Dorobiła się też miana ikony stylu i elegancji. Przez lata dziennikarka przyzwyczaiła nas do nienagannie dobranych stylizacji i perfekcyjnie wykonanego makijażu. Tym większe zainteresowanie wzbudziło ostatnie zdjęcie dziennikarki, na którym jest bez makijażu.

Fani chętnie komentowali fotografię, do którego 64-letnia Torbicka zapozowała bez grama makijażu. Nie kryli zachwytu naturalnością i urodą dziennikarki. Nie mieli też wątpliwości, że czas dla Grażyny Torbickiej stanął w miejscu.

"Pani jest taka piękna! Naturalna, uśmiechnięta, bez wypełnionych ust i botoksów... Normalna! Naturalność i profesjonalizm - z tym Panią kojarzę!" - napisała jedna z komentujących zdjęcie internautek.

Grażyna Torbicka mówi o swojej urodzie

Grażyna Torbicka ma świadomość, że od początku jej medialnej działalności, ludzie zwracają uwagę na jej wygląd. Ona sama podchodzi do tego jednak ze sporym dystansem, o czym wymownie świadczą słowa, jakie padły w "Zwierciadle".

"Nie przesadzałabym z tymi zachwytami nad moją urodą. Zawdzięczam ją moim rodzicom, nikomu więcej" - powiedziała, dodając, że jej zależy na tym, żeby ceniono ją za to, jaka jest wewnętrznie, a nie jak wygląda.

A jak wam podoba się Grażyna Torbicka w wydaniu bez makijażu?

To też może cię zainteresować: Odwiedzając groby bliskich, warto zabrać ze sobą monetę. Do czego może się przydać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące informacje na temat Macieja Kurzajewskiego obiegły media. Czy już niebawem dziennikarz zniknie z TVP

O tym się mówi:Tak może wyglądać rząd Donalda Tuska. Niewykluczone powstanie nowych resortów i rozdzielenie już istniejących