Jak przypomina portal "Super Express", Roksana Węgiel zaczynała karierę jako nastolatka. Dziś, jako pełnoletnia młoda dziewczyna zdecydowała się wrócić do początków swojej kariery i opowiedzieć, czego wówczas doświadczyła ze strony otaczających ją osób.

Roksana Węgiel wróciła do początków swojej kariery

Roksana Węgiel zadebiutowała w programie "The Voice Kids", który wygrała. Kolejnym przełomowym krokiem był występ na Eurowizji Kids, który okazał się wielkim sukcesem i przyniósł jej zwycięstwo. Młodziutka gwiazda miała wtedy zaledwie 13 lat. Była zbyt młoda, żeby o sobie decydować. Potrzebowała więc osób, które umiejętnie pokierują jej karierą.

W rozmowie z portalem "naTemat" przyznała, że otaczający ją mężczyźni mocno naciskali na zmianę jej wizerunku. "Patrząc na mnie jak na produkt, oni stwierdzili, że lepiej sprzeda się po prostu kobieta, niż dziecko" - wyznała młodziutka gwiazda, podkreślając, że wymagano od niej odważniejszego wizerunku, bo ten znacznie lepiej się sprzedaje.

Wyznała, że choć starała się temu przeciwstawiać, nie miała takiej siły przebicia, żeby jej głos był w ogóle brany pod uwagę.

Internauci zaniepokojeni

Wielu internautów zwraca uwagę, że niestety to samo spotyka inne młode gwiazdy, jak Viki Gabor. Na profilu młodej piosenkarki można zobaczyć wiele zdjęć, na których widzimy ją w pełnym, mocnym makijażu, z długimi pomalowanymi paznokciami i w strojach, które bardziej pasują do kobiety niż do dziewczyny, którą Gabor nadal jest.

"Jesteś niesamowicie uzdolniona, ale zastanów się, czy ludzie, którzy doradzają Ci taki wizerunek, chcą Twojego dobra. Jest to niesamowicie przykre, a co gorsza nastolatki będą brały z tego przykład. To nie jest Look 15-letniej dziewczyny. Nie przyćmiewaj talentu, on się broni sam" - to tylko jeden z wielu podobnych komentarzy, jakie pojawiają się na profilu Viki Gabr.

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Wdowa po Emilianie Kamińskim i syn aktora wypełniają jego ostatnią wolę. Szczegóły zdradził pracownik Kamienicy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Część seniorów szczególnie skorzysta z waloryzacji świadczeń emerytalnych. Wprowadzono nowe zasady wypłat emerytur. Kto dostanie więcej pieniędzy

O tym się mówi:Paulina Smaszcz ogłosiła zwycięstwo. "Mój były mąż wreszcie zrozumiał". O co dokładnie chodzi