Jak informuje portal "Pomponik", członkowie zespołu Kult pożegnali członka swojej ekipy. Zmarły miał zaledwie 37 lat. Niestety nie jest to jedyna przykra wiadomość, jaką mieli w ostatnim czasie do zakomunikowania członkowie legendarnego zespołu i ich lider Kazik Staszewski.

Kult pogrążony w żałobie

Członkowie zespołu Kult przekazali fanom wyjątkowo smutne informacje. W wieku zaledwie 37. lat zmarł członek ekipy, z którym muzycy współpracowali w czasie swoich koncertów. W niedzielę 12 marca zmarł Maciej Kazana, ochroniarz, który dbał o bezpieczeństwo członków Kultu w trakcie tras koncertowych.

"Zapamiętamy go jako bardzo szczerą i niezwykle uczynną osobę. Składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie oraz bliskim" - czytamy w poruszającym wpisie zamieszczonym przez zespół w mediach społecznościowych.

Ostatnie pożegnanie zmarłego zostało zaplanowane na sobotę 18 marca bieżącego roku. Uroczystość żałobne mają się rozpocząć o godzinie 13 w kaplicy na Cmentarzu Pechnickim w Jaworznie.

Kazik Staszewski podzielił się smutnymi nowinami

Jakiś czas temu Kazik Staszewski podzielił się ze swoimi fanami niepokojącą wiadomością dotyczącą swojego stanu zdrowia. Artysta przyznał, że mierzy się z poważną chorobą. Staszewski boryka się bowiem z postępującą utratą słuchu.

Schorzenie to wymaga leczenia, a także aparatu słuchowego. Chorzy na to schorzenie skarżą się na znaczne pogorszenie się jakości ich życia, które nie pozostaje bez wpływu na ich samopoczucie psychiczne.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłego Macieja Kazana, pragniemy złożyć najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Występy kabaretów cieszą się sporą popularnością. Która z grup może liczyć na największe zarobki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Chylińska nie mogła już dłużej milczeć. Artystka opowiedziała fanom o trudnym położeniu, w jakiej się znalazła

O tym się mówi: Tak wyglądały ostatnie wspólne chwile Anny Jantar i jej czteroletniej córeczki. Te słowa chwytają za serce