Jak przypomina portal "Super Express", Anna Jantar zginęła w dramatycznej katastrofie lotniczej, do której doszło 14 marca 1980 roku. W 43. rocznicę śmierci piosenkarki, jej córka Natalia Kukulska zamieściła w sieci poruszający wpis, dołączając do niego niepublikowane do tej pory zdjęcia artystki.

Przerwane życie

Anna Jantar wracała ze Stanów Zjednoczonych do Polski, gdzie czekała na nią kilkuletnia córka Natalia. Niestety nie było dane im było się spotkać. Samolot rozbił się w pobliżu lotniska, na którym miał lądować. Zginęli wszyscy podróżujący, a wśród nich także Anna Jantar.

We wtorek 14 marca obchodziliśmy 43. rocznicę tej katastrofy. Z tej okazji Natalia Kukulska zamieściła poruszający wpis, do którego dołączyła niepublikowane wcześniej zdjęcia mamy, której jak sama przyznała, praktycznie w ogóle nie pamięta.

Wpis pojawił się na profilu Natalii Kukulskiej późnym wieczorem. "43 lata minęły, odkąd nie powstał żaden nowy kadr… Te, które zostały, pomagają pamiętać i wspominać" - napisała piosenkarka.

Wdzięczność

Kukulska zdradziła, że otrzymała od fotografa wiele zdjęć swojej mamy, których nigdy wcześniej nie miała okazji oglądać. Artystka zapewniła, że z pewnością podzieli się tymi niepublikowanymi zdjęciami, aby sympatycy jej mamy, mogli odkryć na nowo Annę Jantar, tak jak ona mogła to zrobić.

Pod postem Natalii Kukulskiej pojawiły się setki komentarzy, w których internauci zgodnie przyznali, że jest ona łudząco podobna do swojej nieżyjącej mamy.

Anna Jantar/Youtube @Retro-Introspekcja
Anna Jantar/Youtube @Retro-Introspekcja

Zgadzacie się z tym? A może nie dostrzegacie tego podobieństwa?

To też może cię zainteresować: Agnieszka Chylińska nie mogła już dłużej milczeć. Artystka opowiedziała fanom o trudnym położeniu, w jakiej się znalazła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nagranie z kościelnej uroczystości podbija sieć. Reakcja dziewczynki na błogosławieństwo księdza rozbawiła internautów

O tym się mówi: Z życia wzięte. Kobieta straciła swojego syna. W dniu jego pogrzebu na progu domu zobaczyła niemowlę, które płakało i trzęsło się z zimna