W sobotę w programie śniadaniowym pojawił się Piotr Kraśko, który w ostatnim czasie znalazł się w centrum afery związanej z niepłaceniem podatków, a potem z nielegalnym prowadzeniem samochodu przez wiele lat.

Ostatecznie decyzją sądu będzie on musiał zapłacić karę finansową w wysokości stu tysięcy złotych i pokryć koszty postępowania.

Całą sprawa uderzyła też w jego wizerunek i w ostatnim czasie niewiele pojawiał się w mediach. Jak się okazuje, w tym czasie podupadł również na zdrowiu. W „Dzień Dobry TVN” zwierzył się, że cierpi na depresję.

Portal „Plotek” podaje, że rozmowa z Piotrem Kraśko była tak absorbująca, że prowadzący nie chcieli jej przerywać. Z tego powodu planowany występ na żywo Eweliny Flinty nie mógł się odbyć. Piosenkarka miała też opowiedzieć o swojej nowej płycie, ale nie ma za złe produkcji tego, co się stało.

„Czynnik ludzki okazał się decydujący. Piotrowi życzymy dużo zdrowia. Dobrze, że odważył się powiedzieć, to z czym wiele osób mierzy się na co dzień” – napisała na Facebooku.

Ewelina Flinta została też zapewniona przez TVN, że sytuacja zostanie jej zrekompensowana w najbliższym czasie. Czekacie na jej nową płytę?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Zmiana czasu letniego na zimowy 2022 już wkrótce. Wiadomo, kiedy przyjdzie nam przestawić zegarki. Co z projektem zaprzestania obowiązku zmiany czasu

Jak informował portal „życie.news”: Wpadka w „Dzień Dobry TVN” skłoniła Małgorzatę Rozenek-Majdan do wizyty u logopedy. Wiadomo już, jaką diagnozę usłyszała nowa prowadząca śniadaniówkę

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Księżna Walii miała nietypową prośbę podczas uroczystości pożegnalnych królowej Elżbiety. Chodziło o Meghan Markle

Sprawdź również ten artykuł: Sezon jesienny mocno wpływa na nasze zdrowie. Jak odróżnić objawy trzech najpopularniejszych ostatnio chorób