Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w polskim show biznesie. Znana jest nie tylko z prowadzenia swoich programów, czy ról w kilku filmach. Gwiazda aktywnie angażuje się w działalność w mediach społecznościowych, a także promuje wiele ważnych akcji, jak choćby programy umożliwiające zapłodnienie in vitro.

Rozenek wyjawiła prawdę

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio gwiazda podjęła się jeszcze jednej, bardzo ważnej roli. Rozenek dość mocno zaangażowała się w promocje książki, którą napisał jej były mąż – Jacek Rozenek.

Pozycja dotyczy życia Jacka Rozenka po udarze, jakiego doznał. „Padnij powstań – Życie po udarze” to pełna wyznań opowieść o tym, jak aktor radził sobie z powrotem do pełnej sprawności i jak do dziś zmaga się z trudami po chorobie.

Niezwykle dobre relacje pomimo rozstania

Co więcej, Małgorzata Rozenek podczas rozmowy z reporterką portalu Jastrząb Post, wyjawiła nieco prawdy na temat jej relacji z byłym mężem. Okazuje się, że byli partnerzy zawsze pozostawali w dobrych stosunkach, biorąc pod uwagę przede wszystkim dobro swoich dzieci.

- Wszystko co robimy, robimy z myślą o nich. Cieszę się, że Jacek potrafi przekuwać tragiczne momenty swojego życia w cenną lekcję nie tylko dla siebie, nie tylko dla naszych synów, ale również dla innych – mówiła Rozenek podczas wywiadu.

Celebrytka dodała także, że wzięłą udział w promocji książki za sprawą syna – Jasia, który to wykonał zdjęcie na okładkę. Dodała, że syn jest niezwykle dumny z tej pozycji i z jego współpracy z ojcem.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY POSIADAJĄCE KRĘPUJĄCE DLA RODZINY KRÓLEWSKIEJ TAŚMY? CZY SUSSEXOWIE FILMOWALI BEZ WIEDZY ICH CZŁONKÓW? MEDIA SPEKULUJĄ

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ O: ZACZYNALI OD REALITY SHOW, A PÓŹNIEJ TRAFILI DO POLSKIEJ POLITYKI. LISTA ZNANYCH PARLAMENTARZYSTÓW I SAMORZĄDOWCÓW, KTÓRZY ZACZYNALI W TV JEST DŁUGA

PRZYPOMNIJ SOBIE: TO JUŻ OFICJALNE. PIERWSZA KOBIETA - DOWÓDCA ARMII UKRAIŃSKIEJ ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA ŚWIATU. OBYWATELE UKRAINY NIEZMIERNIE DUMNI