Dorota Wellman ogłosiła powrót swojego programu „Inspirujące Kobiety” o ciekawych i często niedocenianych inicjatywach tworzonych przez niezwykłe kobiety.

Portal „Dzień Dobry TVN” podaje, że dziennikarka zaapelowała o docenianie pracy społecznej nie tylko kobiet, ale także mężczyzn i przy okazji ujawniła czym inspirują ją osoby obecne w jej życiu czyli mąż i syn.

Gwiazda TVN ujawniła, że podziwia swojego syna Kubę za otwieranie jej nieustannie na świat i ciągłe przedstawianie nowych rzeczy. Miała też kilka miłych słów do powiedzenia o swoim małżonku.

„Inspiruje mnie mój mąż, który dzielnie znosi to, jaka jestem, a to nie jest łatwe. To tak jakby mieszkać z czarownicą i wampirem w jednym domu” – powiedziała prowadząca „Dzień Dobry TVN”.

Krzysztof Wellman jest uznanym fotografem z licznymi wystawami i publikacjami na swoim koncie, a w oczach swojej żony jest „chodzącym muzeum” dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu.

Powinna być równowaga

Dziennikarka uważa, że dobrym pomysłem byłoby stworzenie programu o inspirujących mężczyznach by zachować równowagę i docenić też ich projekty.

Oglądalibyście taki format?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Władimir Putin został zaatakowany. Służby nie były w stanie tego powstrzymać. Rosyjski przywódca musiał zmienić swoje plany

Jak informował portal „życie.news”: Jednemu ze skwerów nadano imię Pawła Królikowskiego. Oczy wszystkich zwrócone były na Antka Królikowskiego i jego zabawy z dzieckiem

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Oczy wszystkich zwrócone były na Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz powiedział coś, czego nikt się po nim nie spodziewał

Sprawdź również ten artykuł: Wiele wskazuje na to, że czeka nas kolejny rok z paragonami grozy. Inflacja coraz mocniej daje się nam we znaki. Czy po wakacjach pustki w portfelu