Ostatnie dni były bardzo pracowite dla Telewizji Polskiej, która organizowała Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Z tej okazji pojawił się tam nawet Jacek Kurski.

Portal „Super Express” podaje, że prezes udzielił tam interesującego wywiadu, w którym zdradził kilka szczegółów ze sfery rodzinnej.

Jak się okazuje, roczna córeczka Jacka Kurskiego i jego zony Joanny jest ich oczkiem w głowie. Para zabrała ją nawet do amfiteatru w Opolu gdzie zmierzyła się nawet z wysokimi schodami. Świetny rozwój Anny Klary wprawił w zachwyt jej ojca, który nie ukrywa dumy z rozwoju córki.

„Oczywiście podtrzymywana rękami przez Joannę i przeze mnie, ale zdobyła te schody, a jest ich tutaj dwadzieścia kilka. Są wysokie, więc nie tylko, że zaczęła chodzić trzy miesiące temu to już się zaczyna wspinać po schodach” – ujawnił prezes TVP.

Powiedział także, że pojawiło się też z tego powodu kilka problemów ponieważ trzeba było zainstalować w domu specjalne barierki i zabezpieczenia, ale poczucie bezpieczeństwa wynagradza ten brak wygody.

Jacek Kurski, Joanna Kurska. Źródło: Youtube Văn Thị Thái Thắm Tv

Jacek Kurski wspomniał także, że już w grudniu ubiegłego roku jego córeczka powiedziała po raz pierwszy słowo „tata” i nadal jak je wypowiada, to powoduje u niego ogromne wzruszenie. Określił się nawet mianem „bezbronnego tatusia-misia”.

Zdradził także, że późne ojcostwo jest dla niego świetnym przeżyciem i chciałby bardzo powitać na świecie z żoną jeszcze jedno dziecko.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Brytyjczycy szykują się na najgorszy scenariusz problemów z Rosją. Dowódca wojsk nie ma żadnych wątpliwości. To nowa era światowych konfliktów

Jak informował portal „życie.news”: Ten tydzień może być kluczowy w działaniach Rosji. Prezydent Zełenski ostrzega resztę państw europejskich przed wrogimi krokami Władimira Putina

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Oczy wszystkich zwrócone były na Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz powiedział coś, czego nikt się po nim nie spodziewał

Sprawdź również ten artykuł: Dorota Wellman postanowiła zabrać głos w istotnej dla wielu kobiet sprawie. Gwiazda TVN przekonuje, że dziś nie ma już miejsca na strach. O co chodzi