Wiadomość o rozstaniu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela wstrząsnęła w marcu polskim show-biznesem. Choć na początku para zapewniała, że szczegóły zachowa dla siebie, tancerz szybko ujawnił w mediach, że winę ponosi aktorka i najprawdopodobniej doszło do zdrady.

Choć prowadząca „Pytanie na śniadanie” tego nie potwierdziła, szybko zaczęło łączyć ją z ekranowym partnerem Maciejem Kurzajewskim.

Gwiazda jednak nie wypowiada się na ten temat woląc zajmować się obecnie swoimi dziećmi i karierą. Na Festiwalu w Opolu pełniła rolę jednej z prezenterek i jak podaje portal „Pomponik”, wcale nie było to dla niej łatwe. Jej syn i córka dodały jej jednak otuchy. Tuż przed rozpoczęciem dostała miłą wiadomość.

„Pisały mi SMS-y, że trzymają za mnie kciuki. Pisałam im, że się stresuję, a one odpisały mi, że będę świetna” – wyznała aktorka w wywiadzie.

Kasia Cichopek ujawniła też nieco więcej ze swojego życia osobistego. Potwierdziła, że ten rok jest dla niej na razie ogromnie trudny i obawia się co będzie dalej zwłaszcza, że sytuacja na pewno nie rozwiąże się w bezbolesny sposób.

Potwierdziła jednak, że dzieci są dla niej priorytetem i może liczyć na wsparcie swojej rodziny, przyjaciół i pracodawców.

Myślicie, że Marcin Hakiel jeszcze jej jakoś zaszkodzi?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Ten tydzień może być kluczowy w działaniach Rosji. Prezydent Zełenski ostrzega resztę państw europejskich przed wrogimi krokami Władimira Putina

Jak informował portal „życie.news”: Wiele wskazuje na to, że czeka nas kolejny rok z paragonami grozy. Inflacja coraz mocniej daje się nam we znaki. Czy po wakacjach pustki w portfelu

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Jednemu ze skwerów nadano imię Pawła Królikowskiego. Oczy wszystkich zwrócone były na Antka Królikowskiego i jego zabawy z dzieckiem

Sprawdź również ten artykuł: Dorota Wellman postanowiła zabrać głos w istotnej dla wielu kobiet sprawie. Gwiazda TVN przekonuje, że dziś nie ma już miejsca na strach. O co chodzi