Jak przypomina portal "Super Express", w lutym tego roku zmarł Witold Paszt, co dla wielu było ogromnym szokiem. Na rozpoczętym w piątek 59. Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu, postanowiono uczucić pamięć artysty w wyjątkowy sposób. Na scenie nie zabrakło dwóch córek lidera zespołu VOX, które nie były w stanie powstrzymać wzruszenia.

W Opolu uczczono pamięć Witolda Paszta

W piątek 17 czerwca odbył się koncert "Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje!". W jego trakcie uczczono pamięć Witolda Paszta, który odszedł niespodziewanie w lutym tego roku. Najpierw największe przeboje zespołu VOX przypomniał Sławomir. Potem, na opolskiej scenie pojawiły się córki Paszta.

Córki Witolda Paszta odebrały przyznaną mu nagrodę, a w czasie przemowy z trudem udawało im się opanować wzruszenie - czemu trudno się dziwić. Podkreśliły, że choć ich taty nie ma już fizycznie wśród nas, to nadal pozostają jego piosenki i twórczość. Dodały rownież, że są przekonane, że ich tata "nie da o sobie zapomnieć".

Wszyscy mieli nadzieję, że Witold Paszt z tego wyjdzie

Witold Paszt zmarł 18 lutego bieżącego roku, zaledwie dzień po rocznicy śmierci swojej ukochanej żony. Od dłuższego czasu piosenkarz zmagał się z problemami zdrowotnymi. Aż trzykrotnie przeszedł Covid-19.

Choroba uniemożliwiła mu pojawienie się na finale "The Voice Senior", który wygrał Krzysztof Prusik należący do jego drużyny. Wszyscy do końca wierzyli i mieli nadzieję, że i tym razem piosenkarzowi uda się wygrać z chorobą. Niestety stało się inaczej.

Co sądzicie o spodobie upamiętnienia Witolda Paszta w Opolu?

To też może cię zainteresować: Michał Szpak wyjawił największy sekret w życiu. Wokalista postanowił przyznać to, czego wszyscy od dawna się spodziewali. Odważne wyznanie muzyka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiemy już, kto może zastąpić Władimira Putina na stanowisku. Sytuacja na Kremlu zmienia się o 180 stopni. Na liście kandydatów jedno nazwisko zaskoczy

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński obchodzi 73. urodziny. Prezes PiS otrzymał życzenia także od Platformy Obywatelskiej