Klara Williams, znana w gronie rodzinnym również jako Klara Broda, urodziła się 5 czerwca 1992 w Warszawie. Jako absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych, pracuje jako aktorka telewizyjna i teatralna.

Siostrzenica Mateusza Morawieckiego przekazuje niewesołe wieści

Na instagramowym profilu artystki pojawił się niepokojący wpis informujący o jej wypadku i hospitalizacji. Z opisu blondynki nie wynika jednoznacznie, jakiego wypadku była ofiarą, jednak wymieniła swoje obrażenia, a także zaznaczyła, że przebywa w szpitalu już od kilku dni.

Miałam poważny wypadek i od kilku dni jestem w szpitalu. Było dość groźnie, ale całe szczęście sytuacja jest już opanowana. Mam bardzo poważnie złamany nos, krwiak na czole, ręce na temblaku i wiele obrażeń na całym ciele…🥺Wysyłajcie proszę do mnie dobrą energię i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Bardzo mi teraz potrzebne Wasze wsparcie🙏❤️ - napisała w opisie do zdjęcia.

W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo słów wsparcia zaniepokojenia i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

Zdjęcie wykonane z wnętrza sali szpitalnej ukazuje aktorkę "Pierwszej miłości" w łóżku, w pozycji półsiedzącej, jednak jej ręce według opisu powinny być zabezpieczone temblakami, podczas gdy fotografia temu przeczy.

Niemniej jednak medialna kariera Klary Williams przebiega dość gładko, o czym poza rolą w serialu, świadczy udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Zainteresowani jej twórczością mogą zastanawiać się, dlatego siostrzenica jednego z najbardziej wpływowych polityków polskiej sceny politycznej używa nazwiska Williams, zamiast Broda po ojcu.

Zapytana o to wyjawiła mediom, że była to jej decyzja podjęta w pełni świadomie. Zaznaczyła stanowczo, że jest to wynik jej pragnienia niezależności, jednak czując wsparcie rodziny, ma świadomość, że kibicują jej.

O tym się mówi: 67 konkurs Eurowizji już za rok. Zapadła decyzja, czy odbędzie się na terenie Ukrainy

Zerknij: Dzięki tej monecie można sowicie podreperować domowy budżet. Pochodzący z okresu PRL okaz może być wart nawet 20 tysięcy złotych. Jak to możliwe