Michał Wiśniewski znany jest nie tylko z talentu muzycznego ale także burzliwego życia osobistego. Przed dwoma laty zdecydował się na piąty ślub. Jego obecną żoną jest Pola, z którą ma synka Falco.

Choć para chętnie dzieli się ze swoim szczęściem, większość internautów jest przekonanych, że również i ten związek nie przetrwa.

Portal „o2” poinformował, że pod ostatnim postem Poli Wiśniewskiej w mediach społecznościowych wywiązała się z tego powodu prawdziwa burza.

Nieprzewidywalny los

Żona Michała Wiśniewskiego często musi bronić się przed negatywnymi komentarzami, ale jak widać i tak jest bardzo szczęśliwa.

„Życie jest nieprzewidywalne. Kiedy wydaje nam się, że nic dobrego już nas nie spotka, los - na nasze szczęście - rzuca na naszą drogę osobę, która jednym spotkaniem, jedną rozmową czy zwyczajną uprzejmością odmienia nasze życie” – napisała ostatnio na Instagramie.

Nie wszyscy dali wiarę tym zapewnieniom nazywając Michała Wiśniewskiego „kobieciarzem” i „bawidamkiem” oraz komentując liczbę jego nieudanych związków.

Pojawiło się nawet zapytanie ile jeszcze zostało im czasu do rozwodu, które zdenerwowało celebrytkę wskazując na złośliwość internautki.

Myślicie, że tym razem Michałowi Wiśniewskiemu się uda?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Turyści wypoczywający nad morzem nie kryją obaw. Plaga owadów opanowała letnie kurorty. Czy mamy powody do obaw

Jak informował portal „życie.news”: Potężne zamieszanie w „Dzień Dobry TVN”. Anna Kalczyńska z ostrymi komentarzami od widzów. Internauci nie zostawili na gospodarzach show suchej nitki

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Wymowna reakcja Idy Nowakowskiej na doniesienia o romansie Mikołaja Roznerskiego i Anny Głogowskiej. Czy w plotkach jest jednak ziarenko prawdy

Sprawdź również ten artykuł: Dzięki tej monecie można sowicie podreperować domowy budżet. Pochodzący z okresu PRL okaz może być wart nawet 20 tysięcy złotych. Jak to możliwe