Portal „Lelum” podaje, że w programie śniadaniowym TVP 2 poruszono gorący w ostatnich miesiącach temat bliskiej relacji Mikołaja Roznerskiego i Anny Głogowskiej.

Stało się to w segmencie dotyczącym zdarzeń i znanych postaci z show-biznesu, zarówno tego zagranicznego, jak i polskiego.

W materiale stwierdzono, że tancerka nic sobie z plotek nie robi i już się przyzwyczaiła do różnorodnych spekulacji.

„No trudno, niech gadają” — uznała Anna Głogowska.

Widzom nie umknęła też reakcja Idy Nowakowskiej na te słowa. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” uznała to za klasyczną wymijającą odpowiedź.

Jak wiadomo, zazwyczaj takie stwierdzenie oznacza, że rzeczywiście jest coś na rzeczy. Nie da się też ukryć, że aktor i tancerka bardzo dobrze się znają.

Po raz pierwszy doniesienia o romansie pojawiły się tuż po Walentynkach, które oboje mieli spędzić w Paryżu. Choć żadne z nich tego nie potwierdziło, później w mediach społecznościowych Anna Głogowska przyznała, że jest szczęśliwa i zakochana.

Kolejnym dowodem była też relacja z urodzin, na której widać było 11-letniego syna aktora i 14-letnią córkę tancerki świetnie czujących się w swoim towarzystwie.

Myślicie, że naprawdę są parą?

Mikołaj Roznerski i Anna Głogowska/YouTube @Aktualności Pl

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Dmitrij Miedwiediew mówi o zamarznięciu Ukrainy i jej zniknięciu z map świata. Były prezydent straszy skutkami działań Rosji. Co na to Ukraińcy

Jak informował portal „życie.news”: Potężne zamieszanie w „Dzień Dobry TVN”. Anna Kalczyńska z ostrymi komentarzami od widzów. Internauci nie zostawili na gospodarzach show suchej nitki

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Julia Wróblewska zaczęła całkowicie nowe życie po wielomiesięcznej terapii. Aktorka „M jak Miłość” zdecydowała pójść zupełnie inną drogą. Co dziś robi

Sprawdź również ten artykuł: Turyści wypoczywający nad morzem nie kryją obaw. Plaga owadów opanowała letnie kurorty. Czy mamy powody do obaw