Popularny program śniadaniowy „Dzień dobry TVN” to jedna z licznych produkcji stacji, która w całości prowadzona jest na żywo. Taki rodzaj programów dostarcza nie tylko niebywałych wrażeń, ale nierzadko jest także trudnością dla prowadzących, bowiem żadnej z wpadek, do których dojdzie na wizji, nie można wyciąć.

Między prowadzącymi doszło do spięcia

Jednym z duetów, który z powodzeniem prowadzi popularny program śniadaniowy jest Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Para przeważnie dogaduje się na antenie, jednak czasem zdarzają się między nimi poważne nieporozumienia.

Jak podaje portal Wirtualna Polska niedawno w sieci rozgorzała dyskusja na temat dość homofobicznych wypowiedzi prowadzących, kiedy to w programie trwała dyskusja na temat homofobii w sporcie. Tym razem poszło jednak o co innego.

Komentarz nie był na miejscu

Ostatnio gościem „Dzień Dobry TVN” była wróżka, która to prezentowała horoskop na czerwiec dla poszczególnych znaków zodiaku. Nie da się ukryć, że w większości przepowiedni pojawiał się temat miłości, na który szybko zareagowała Małgorzata Ohme.

- Trzeba też podkreślić, że możemy ciągle się zakochiwać na nowo w naszych partnerach. Wszystko może się dziać w obrębie jednego związku. Najważniejsze, żeby na końcu drogi było światło, prawda Filipie? – powiedziała dziennikarka.

Wszyscy domyślili się chyba, że był to przytyk do niedawno opublikowanych informacji na temat rozstania Filipa Chajzera i jego partnerki. Po tej wypowiedzi prezenter rzucił tylko dość nerwowe „Wszystko?”, a w studiu zapanowała dość nieprzyjemna atmosfera. Czy taka uwaga Małgorzaty Ohme była na miejscu?

Jak informował portal "Życie News": TA PRZYPADŁOŚĆ DOTYKA NAWET MŁODYCH OSÓB. NIEWIELE OSÓB ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, JAK WYGLĄDAJĄ PIERWSZE SYMPTOMY. CZYM JEST CHOROBA PARKINSONA

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: TO JUŻ OFICJALNE. PIERWSZA KOBIETA - DOWÓDCA ARMII UKRAIŃSKIEJ ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA ŚWIATU. OBYWATELE UKRAINY NIEZMIERNIE DUMNI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: PIENIĄDZE W NASZYM PORTFELACH MOGĄ BYĆ WARTE ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ SIĘ NAM WYDAJE. JEŚLI POSIADASZ TE MONETY JESTEŚ PRAWDZIWYM SZCZĘŚCIARZEM

PRZYPOMNIJ SOBIE: ŚWIAT CZEKA NA TO OD WIELU TYGODNI. WIADOMO, CZY UDA SIĘ DOPROWADZIĆ DO SPOTKANIA PUTINA Z PREZYDENTEM UKRAINY. ROZMOWA MIĘDZY POLITYKAMI KLUCZOWA