Jak podaje portal Super Express, sama Małgorzata Ostrowska przekazała swoim fanom, że przebywa obecnie w szpitalu. Gwiazda zaznaczyła, że musiała przejść dość poważną operację. Jaki jest obecnie jej stan zdrowia?

Co się dzieje?

Małgorzata Ostrowska zaczęła swoją karierę sceniczną jeszcze w 1981 roku. Właśnie wtedy postanowiła rozpocząć współpracę z zespołem Lombard, która trwała przez kolejne dziesięć lat. Gwiazda chętnie nagrywała utwory także z takimi muzykami jak Acid Drinkers, Lech Janerka czy zespół Dżem.

Ostatnio na profilu gwiazdy na Facebooku pojawiła się informacja o jej pobycie w szpitalu, a także o konieczności operacji. Co więcej, Małgorzata Ostrowska zaznaczyła, że właśnie w szpitalu przyszło jej świętować czterdziestą pierwszą rocznicę pierwszej próby zespołu Lombard.

Gwiazda przekazała informację o pobycie w szpitalu i operacji

- Kochani! Nie przypuszczałam, że 41 rocznicę pierwszej próby Lombardu będę „świętowała” w takim stroju… 😜 Żeby było zabawniej, o tej rocznicy przypomniał mi tuż przed operacją pan anestezjolog - wyznała gwiazda na swoim profilu.

Gwiazda dodała, że jest już po wszystkim i szybko musi wrócić do pełni sił i zdrowia, bowiem za tydzień zaplanowany jest jej koncert, na który i ona i fani czekają z niecierpliwością!

Piosenkarka nie zdradziła jednak, o jakiej operacji mowa i czy jej zdrowie nie jest już w żaden sposób zagrożone. Fani dodają jej jednak otuchy i nie szczędzą słów wsparcia w publikowanych pod postem komentarzach.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY POSIADAJĄCE KRĘPUJĄCE DLA RODZINY KRÓLEWSKIEJ TAŚMY? CZY SUSSEXOWIE FILMOWALI BEZ WIEDZY ICH CZŁONKÓW? MEDIA SPEKULUJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

PORTAL “KRAJ” INFORMOWAŁ TAKŻE O: KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS MSZY W JEDNEJ Z PARAFII. BISKUP I WIERNI NIE WIERZYLI WŁASNYM USZOM! KSIĄDZ POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ. CHODZI O KOBIETĘ