Gdy Zenek Martyniuk zabrał swoją żonę na galę Osobowości i Sukcesy Roku wiele osób przecierało oczy ze zdumienia. Danuta Martyniuk zrobiła wówczas prawdziwą furorę prezentując świetną figurę w stylowym damskim garniturze.

Żona piosenkarza schudła w sześć miesięcy aż piętnaście kilogramów co dało efekt prawdziwej metamorfozy. Jak podaje portal „Super Express”, właśnie zdradziła sposób w jaki tego dokonała.

Praca nad sobą

Danuta Martyniuk ujawniła, że do zmiany nawyków skłoniły ją miedzy innymi nieprzyjemne komentarze internautów, którzy wyśmiewali jej dodatkowe kilogramy. Przypomniała sobie też, że niegdyś mogła pochwalić się świetną figurą i zapragnęła znów ją mieć.

Z tego powodu kompletnie zmieniała swoje nawyki żywieniowe. Po pierwsze ograniczyła nieco jedzenie i zrezygnowała z jasnego pieczywa, ziemniaków i wszelkich słodyczy. Wprowadziła także do swojej codziennej rutyny więcej ruchu.

„Postawiłam na ćwiczenia z internetu, na brzuch i w ogóle na wszystko” – zdradziła żona Zenka zapewniając, ze nadal dba o siebie i nie dopuści do efektu jo-jo.

Metamorfoza dała już pierwsze efekty. Danuta czuje się świetnie, a do tego weźmie udział w kolejnym teledysku męża. Nie ukrywa też, że jest zachwycona przychylnymi komentarzami internautów.

Danuta Martyniuk wcześniej i teraz / YouTube: Plotki 24h

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Kolejny symptom wskazujący na chorobę Władimira Putina. Niezręczny moment podczas spotkania Rosji z przywódcami kilku innych państw. Co się wydarzyło

Jak informował portal „życie.news”: Od przyszłego miesiąca wchodzą ważne zmiany w przepisach dotyczących ZUS. Nieuwaga może doprowadzić do utraty świadczenia emerytalnego czy rentowego

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Co za niespodziewana wiadomość. Jedna z największych gwiazd TVN przechodzi do konkurencyjnej stacji. Jest oficjalne oświadczenie odnośnie tej decyzji

Sprawdź również ten artykuł: Uczestnik programu „Sanatorium miłości” przyznał się do błędów z przeszłości. Czy Piotr wykorzysta druga szansę przy boku Ani. Złożył ważną obietnicę