Marcin Hakiel jeszcze nigdy nie był tak popularny w mediach jak obecnie. Kulisy jego rozstania z żoną interesują fanów co przekłada się najwyraźniej także na jego karierę i propozycje, które dostaje.

Portal „o2” poinformował, że na zainteresowaniu tancerzem chce skorzystać stacja Polsat. Zaproponowano mu właśnie udział w „Tańcu z gwiazdami”.

Marcin Hakiel przed wielu laty zdobył w programie rozpoznawalność dzięki sukcesom, które odniósł w parze z Katarzyną Cichopek. Wówczas para wygrała druga edycję show, która emitowana była jeszcze w TVN. Na parkiecie narodziła się także miłość, która teraz celebrycie ciężko się wspomina.

Nic więc dziwnego, że Marcin Hakiel odmówił powrotu do programu jako tancerz mimo, że producenci oferowali mu nawet około 200 tysięcy złotych.

Celebryta tłumaczy, że nie ma na to wystarczających sił i zdrowia z powodu wieku i kontuzji pleców.

„To nie jest tylko program telewizyjny, to jest ciężka praca, to jest wiele godzin na sali tanecznej z gwiazdą, żeby to dobrze przygotować” – stwierdził Marcin Hakiel w komentarzu dla portalu „Plejada”.

Mówi się jednak, że klamka jeszcze nie zapadła i tancerza widzowie może zobaczą na jesień w innej roli. Mógłby zostać jurorem „Tańca z gwiazdami” w miejsce Andrzeja Piasecznego. Dzięki temu mógłby wesprzeć uczestników merytoryczną oceną.

Chcielibyście go zobaczyć w Polsacie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Zatrzymano dwóch nastolatków, którzy zastraszali swojego rówieśnika. Ich czyny są poniżej wszelkiej krytyki. Sprawą zajęła się policja i sąd rodzinny

Jak informował portal „życie.news”: Skandal na Eurowizji 2022 z udziałem Polski. Nasze jury miało dopuścić się manipulacji głosami. Skrytykowano też Idę Nowakowską za słowa o Ukrainie

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Barbara Kurdej-Szatan nic sobie nie robi z problemów z prawem i łamie kolejne przepisy. Aktorka jechała jak pirat drogowy. Przyłapali ją paparazzi

Sprawdź również ten artykuł: Marcin Prokop kontra internauci. Nieprzyjemna sytuacja pod wpisem gwiazdora TVN. Prezenter odpowiedział na sugestię w nieprzyjemny sposób. O co poszło