Aleksandra Kwaśniewska jakiś czas temu powróciła do telewizji by wraz z Marzeną Rogalską i Olgą Legosz poprowadzić „Miasto Kobiet” na TVN Style. W talk-show zaproszeni goście rozmawiają o poruszających i ważnych dla nich kwestiach.

Jak się okazuje, właśnie zakończyły się nagrania do drugiego sezonu tego popularnego programu. Z tej okazji odbyła się „impreza postprodukcyjna.” Niestety jak podaje portal „Wirtualna Polska”, Ola Kwaśniewska nie miała dla fanów samych dobrych wiadomości.

Żona Kuby Badacha zapewniła, że bawiła się znakomicie i wróciła do domu dopiero po drugiej w nocy. Z całego wydarzenia jednak zdołała zrobić tylko dwa zdjęcia mimo, że wcześniej planowała pokazać znacznie więcej.

„20 godzin na nogach, kulisy, ludzie, miejsca, ciastka z Lukullusa, seksi dania z warzyw, wino bio o posmaku soku z kiszonej kapusty, no normalnie raj instagramerki” – napisała na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Zamiast tego fani dostali jednak tylko selfie z powrotu do domu w środku nocy oraz fotkę kwiatków, by sprawdzić w póxniejszym czasie ich nazwę.

Zabawny podpis Aleksandry Kwaśniewskiej poruszył jednak fanów, którzy wykazali sporo zrozumienia wskazując, że brak zdjęć i relacji na Instagramie to chyba najlepszy dowód, że impreza była udana. Podpowiedzieli jej także w kometarzach nazwę pięknych kwiatów.

Zgadzacie się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Czy szykuje się jakaś akcja ze strony Białorusi. Łukaszenka wysyła wojska na naszą granicę. Jeden z opozycjonistów ujawnia prawdę o tych działaniach

Jak informował portal „życie.news”: Donald Tusk publicznie oskarżył Zbigniewa Ziobro o szantażowanie Jarosława Kaczyńskiego. Jest już odpowiedź ministra sprawiedliwości. O co tu chodzi

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Joanna Opozda zachwyca na nowych zdjęciach. Fani jednak martwią się o porzuconą żonę Antka Królikowskiego. Czy są jakieś powody do niepokoju

Sprawdź również ten artykuł: Przemysław Kossakowski odchodzi z telewizji. Sprawę skomentowała jego koleżanka z pracy. Barbara Kurdej-Szatan rzuciła nieco światła na tą decyzję