W tramwaju 3 zmierzającym w stronę galerii krakowskiej doszło do szokującego zdarzenia. Przy kontroli biletów doszło do szarpaniny i pobicia kontrolera.

źródło: dziennik polski

Doszło do tego w sobotę w godzinach popołudniowych. Sprawdzanie biletu przez kontrolera zakończyło się tragicznie, jeden z pasażerów, którego bilet stracił ważność, rzucił się na kontrolera. Okazało się, że atakującym był Ukrainiec przebywający i spowodował bójkę ze strachu przed karą za nieważny bilet.

źródło: tvn24

Powiadomiono szybko policję w Krakowie. Prawdopodobnie na policję zadzownił jeden z pasażerów, przerażony całą sytuacją. Funkcjonariusze dokonali aresztowania, zatrzymali młodego mężczyznę.

Jak informuje sierż.sztab. Bartosz Izdebski, doszło do obrażeń jednego z kontrolera. Miał rozciętą skórę i musiał się udać do szpitala w celu opatrzenia i zaszycia. Jak podaje sierżant Izdebski, kontroler będzie składał wniosek i pozew wobec zatrzymanego.

Może cię zainteresować:Nieprawdopodobna historia małżeństwa, które ma piętnaścioro dzieci, prawie samych chłopców. W końcu doczekali się córki

W tym tygodniu także:Policja ruszyła z masowymi kontrolami. Za co można dostać mandat