Wodociągi Miasta Krakowa informują mieszkańców o awariach sieci wodociągowej, które wystąpiły 20 lipca 2020 roku i o przerwach w dostawie wody. Gdzie trzeba się iczyć z utrudnieniami?

Ulica Kozietulskiego

W związku z awarią sieci wodociągowej z czasową przerwą w dostawie wody muszą się liczyć mieszkańców budynków mieszczących się przy ulicy Kozietulskiego. Obecnie trwają prace mające na celu usunięcie awarii. Ich zakończenie planowane jest na godzinę 13.

Pixabay

Ulice Zaścianek, Malczewskiego, Drożyna

Awaria sieci wodociągowej spowodowała także przerwy w dostawie wody do odbiorców w budynkach zlokalizowanych przy ulicach Zaścianek, Malczewskiego, Drożyna. Prowadzone są prace mające na celu przywrócenie dostaw wody - przewidziany czas zakończenia prac to godzina 13:00.

Pixabay

Dotknęły was skutki awarii?

To też może cię zainteresować: Małopolska: IMGW ostrzega przed niebezpieczną pogodą. Czego należy się spodziewać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Skończy się długie oczekiwanie na wizytę u specjalistów. Czy Polacy będą musieli zapłacić, by umówić się do lekarza

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia opublikowało raport na temat koronawirusa. Jak wygląda sytuacja w naszym kraju na dzień 20 lipca