Odkąd Telewizję Polską przejęła inna partia polityczna, spore zmiany zachodzą na Woronicza w szeregach pracowników TVP. Wielu z ulubionych postaci ze szklanego ekranu straciło pracę po zmianach na polskiej scenie politycznej.

Nowe twarze pojawiają się w programach telewizyjnych TVP, albo wracają ci, których noga od lat nie postała na Woronicza. Media wciąż donoszą o roszadach i metamorfozach, jakie dotykają programy śniadaniowe, serwisy informacyjne, czy rozrywkowe talent show.

Nie upiekło się nawet Kasi Cichopek, czy jej ukochanemu Maciejowi Kurzajewskiemu, którzy zdawali się mieć całkiem ugruntowaną pozycję w programie śniadaniowym. Wielu artystów, czy dziennikarzy powróciło po latach do TVP, jak Katarzyna Pakosińska i Katarzyna Dowbor w "Pytaniu na śniadanie".

Znowu jest tak, jak było

Teraz media donoszą, że kolejna ze znanych twarzy polskiej sceny aktorskiej, wraca do TVP. Jak się okazuje, aktorka Maja Ostaszewska zagościła po latach w TVP Kultura, w programie "Hala odlotów", który także został szumnie przywrócony po latach.

Jak się okazuje, aktorka długo nie pojawiała się na antenie TVP, gdyż nie zgadzała się z wygłaszanymi tam o niej opiniami.

Maja Ostaszewska, źródło: YouTube/Ładne Bebe

- Okropne i kłamliwe brudy wielokrotnie tam się na mnie wylewały. [...] Natomiast jednak wcześniej to było dla mnie kultowe miejsce. Pamiętam teatry telewizji, które się kręciło zawsze na Woronicza. Mieszkam na Mokotowie, więc ciągle przejeżdżam koło telewizji. To było smutne, że to miejsce nagle tak jakby przestało istnieć, że się stało takim miejscem wstydliwym — stwierdziła.

Celebrytka nie kryła zadowolenia z tego, jak zaczyna wyglądać TVP, z sentymentem wspominając dawne czasy.

Nie przegap: Z życia wzięte. "Pozwij mnie. Jeśli sąd uzna, że jestem ci coś winna, to zapłacę". Powiedziałam matce

Zerknij: Odszedł polski laureat Oscara. Kondolencje płyną z całego świata