Niespodziewana tragedia rozdzieliła kochającą się parę, po czym Bogusia, pogrążona w żałobie zniknęła z oczu opinii publicznej.

Wieści o tragedii Krzysztofa Pachuckiego dotarły do przestrzeni publicznej 6 czerwca 2022 roku. Uczestniczył w ósmym sezonie programu "Rolnik szuka żony". Niemal natychmiast zaskarbił sobie sympatię widzów swym pogodnym nastawieniem do świata i poczuciem humoru. Nikt nie mógł wiedzieć, jak ponury sekret krył się w tym człowieku...

Miłość na planie programu

Krzysztof był ojcem trójki dzieci, jednak gdy stały się samodzielne, wyfrunęły z gniazda rodzinnego. Krzysztof miał wówczas pod opieką gospodarstwo, a także bydło hodowlane. Doskwierała mu jednak samotność, dlatego postanowił zgłosić się do towarzyskiego show Telewizji Polskiej.

Podczas nagrań jego serce skradła Bogusia, choć do wyboru było pięć pięknych pań. Samotny mieszkaniec Mazur ujrzał w Bogusi idealną towarzyszkę życia i oświadczył się Bogusi, po czym w grudniu 2021 roku wzięli ślub. Mieli nawet w planach powiększenie rodziny, jednak choroba Krzysztofa odebrała im tę możliwość.

Sąsiad opowiedział o gospodarstwie Krzysztofa

Wieści o odejściu Krzysztofa Pachuckiego pojawiły się w mediach 6 czerwca 2022 roku. Mężczyzna odszedł w wieku 56 lat. Dwa lata po tragedii, sąsiedzi opowiedzieli o ponurych faktach dotyczących opustoszałego gospodarstwa.

- Teraz wszystko wygląda na opuszczone. Dzieci się porozjeżdżały, kwiaty na grobie zwiędły i nie wiadomo, co będzie dalej z gospodarstwem — ujawnił sąsiad podczas jednego z wywiadów.

Jak radzi sobie Bogusia?

Po stracie ukochanego Bogusia zdecydowała się odejść z jego domu na Mazurach. Bliscy i Marta Manowska zaoferowali pomoc pogrążonej w bólu wdowie.

Marta Manowska przyznała w jednym z wywiadów, że spotka się z Bogusią, gdy będą mogły porozmawiać osobiście, nie przez telefon. Dodała, że czuje już nadchodzący moment spotkania.

Wdowa zupełnie odsunęła się od blasku fleszy, jednak zjawiła się na ślubie Asi i Kamila, którzy także zostali parą w ósmym sezonie programu.

- Minął rok żałoby i ta kobieta może, a nawet powinna wychodzić do ludzi. Jest bardzo delikatna, uczuciowa i nie lubi nadmiernego zainteresowania swoją osobą. Asia i Kamil oraz ich goście wspaniale zadbali o prywatność Bogusi i nie pokazywali jej na filmach i zdjęciach wrzucanych do sieci — ujawniła mediom znajoma Bogusi.

Zerknij: Rzecznik Kate Middleton szczerze o stanie zdrowia księżnej. Rozwiał wszelkie spekulacje

Nie przegap: Słowa Tadeusza Rydzyka na temat Jana Pawła II zapadną w pamięci milionów Polaków. "Lekarze mówili rodzicom, że należy go usunąć"