Jak przypomina portal "Pomponik", Aleksandra Kwaśniewska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi sympatykami. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się kulisami swojego życia. Znajdziemy tu fotografie z jej rodzicami, mężem, a także zdjęcia ukochanego czworonoga córki byłego prezydenta. Publikując jedną z ostatnich fotografii z pupilką, Ola zapewne nie spodziewała się, że wywoła ona takie zamieszanie.

Ola Kwśniewska o bezdzietności

Ola Kwaśniewska od lat związana jest z Kubą Badachem. Ślub pary cieszył się sporym medialnym zainteresowaniem. Zaraz po ceremonii zaczeto dopytywać małżonków o to, kiedy zdecydują się na potomstwo. Te pytania pojawiają się do dziś, choć nieco rzadziej, bo Ola otwarcie porusza temat świadomej bezdzietności.

Wielokrotnie podkreślała, że choć wiele kobiet realizuje się w roli matek, to nie wszystkie chcą nimi być, a czasem wręcz nie mogą posiadać potomstwo. Ola Kwaśniewska nie boi się mówić, że kobiety bezdzietne nie powinny być zmuszane do "wiecznego tłumaczenia się ze swoich życiowych decyzji".

Temat macierzyństwa wrócił po ostatnim jej wpisie

Ola Kwaśniewska chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami swojej czworonożnej pupilki. Publikując jeden z ostatnich takich kadrów, zapewne nie spodziewała się, że jej post wywoła tak wiele emocji. Warto odnotować, że nie tyle samo zdjęcie, ile jego podpis rozsierdził jedną z internautek.

"Lulusia wciąż kocha zdjęcia z mamusią" - napisała Kwaśniewska.

Jedna z internautek odpowiedziała, że "strasznie nie lubi jak właściciele psów czy Kotów, czy też innych zwierząt nazywają je swoimi dziećmi a siebie mamusiami. Zwykle to się dzieje, kiedy kobieta nie ma własnych dzieci".

Internauci byli mocno podzieleni. Jedni przyznawali pełną rację oburzonej internautce, inni nie widzieli w opisie Oli niczego zdrożnego. Znalazła się nawet osoba, która podkreśliła, że traktuje swoją suczkę jak członka rodziny, choć sama jest już nie tylko mamą, ale i babcią.

A wy, co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewska nie spędzą wspólnie zbliżających się świąt. Wiadomo, z jakiego powodu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Była partnerka Tomasza Komendy nie kryje żalu. "Tomek nie dał dziecku nic". Byli partnerzy po raz kolejny spotkają się w sądzie

O tym się mówi: Joanna Krupa zabrała głos w sprawie medialnych doniesień dotyczących jej małżeństwa. "Idziemy naprzód jako przyjaciele"