Media obiegła smutna wiadomość dotyczącą śmierci jednego z polskich artystów. Wielka strata.

Zmarł słynny aktor Piotr Wysocki. Stracił życie w pożarze

Odszedł Piotr Wysocki. Polski aktor związany był między innymi z Teatrem Juliusza Osterwy w Lublinie. Artysta zaszczycił swoja obecnością takie produkcje jak między innymi jak "Popioły", "Przekładaniec" czy na przykład "Czterej pancerni i pies" i "Kariera Nikodema Dyzmy". Miał osiemdziesiąt siedem lat. Zginął tragicznie w pożarze. Wielka strata.
W niedzielę 26 marca 2022 roku do mediów dotarła niezwykle smutna wiadomość. Zmarł jeden z popularnych aktorów. Dla świata sztuki jest to zawsze tragiczna nowina.
Okazuje się, że aktor stracił życie w pożarze. 26 marca w okolicach godziny ósmej rano w jednym z domów jednorodzinnych w miejscowości Trzciniec, wybuchł pożar. Na miejsce zdarzenia przybyły jednostki z Opola Lubelskiego i OSP w Chodlu, Osinach i Trzcińcu. W akcji brało udział osiem wozów strażackich. Przy pożarze działało aż trzydziestu strażaków.

Finał akcji był tragiczny. Jak poinformowała asp.szt. Edyta Żur, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim, w skutek pożaru zmarła jedna osoba. W momencie przekazywania informacji trwała identyfikacja zwłok. Niestety przypuszczenia się sprawdziły. Ofiarą został osiemdziesięcioletni mieszkaniec domu, aktor Piotr Wysocki. Sprawę bada prokuratura.