Nie da się ukryć, że księżna Kate i książę William są ulubioną parą Brytyjczyków. Wiele osób wcale nie kryło się z tym, iż liczyli, że to właśnie William przejmie tron po swojej babci. Tak się jednak nie stało.

Czy to kryzys?

Ostatnio jednak wśród Brytyjczyków pojawił się niepokój. Niektóre gazety plotkarskie donoszą bowiem, że wiele wskazuje na to, iż w związku Kate i Williama pojawił się kryzys. Na ten temat wypowiadał się nawet ekspert zajmujący się mową ciała.

Jak podaje portal Pomponik, kilka dni temu Kate oraz William pojawili się w banku żywności w Windsorze. Na podstawie relacji z wizyty pary w tym miejscu, ekspert wypowiedział się na temat tego, co jego zdaniem dzieje się w związku księżnej i księcia.

Ekspert ma inne zdanie

- Kiedy wyszła z auta, poszła prosto przed siebie. Nie spojrzała na męża, ani też na niego zaczekała – zaznaczył ekspert udzielający wywiadu „The Mirror”.

Jak ocenia specjalista, nie ma to nic wspólnego z konfliktem między małżonkami, a jedynie wskazuje na to, że Kate jest coraz bardziej pewna siebie, na co wskazuje także jej stylizacja. Kate wybrała na tę wizytę mocne kolory, które podkreślają jej siłę i odwagę.

Co więcej, ekspert od mowy ciała zauważa, że księżna od pewnego czasu zupełnie zmieniła postawę swojego ciała. Jest ona teraz bardziej odważna, nie chowa się za mężem i nie splata dłoni – to także świadczy o pewności siebie.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ