Dakota Johnson przyszła na świat w 1989 roku w Teksasie. Na ekranie zadebiutowała bardzo wcześnie, bo mając zaledwie 10 lat. Wtedy też odegrała rolę bliską jej życiu. Młoda dziewczynka zagrała bowiem córkę swojej matki – Melanie Griffith, a reżyserem produkcji był Antonio Banderas – ojczym Dakoty.

Ojciec aktorki nie chce jej znać

Jak podaje portal Pomponik, jakiś czas temu Dakota Johnson wyznała, że jej relacje z ojcem były bardzo trudne. Kiedy jako młoda dziewczyna zdecydowała się porzucić naukę w college’u na rzecz kariery zawodowej, co było sprzeczne z zasadami ojca, ten zupełnie odciął się od swojej córki.

Z perspektywy czasu wie, że to była dobra decyzja

Teraz wiadomo jednak, że Dakota Johnson podjęła bardzo dobrą decyzję. Jak podają różne branżowe źródła, obecnie wartość aktorki wycenia się na 14 milionów dolarów.

Oprócz ról w różnorodnych fimach jak np. „Need for Speed”, „Pięćdziesiąt twarzy Greya” czy „The Office”, jest także właścicielką wytwórni filmowej. Ponadto nieustannie współpracuje z dużymi markami, m.in. z domem modowym Gucci.

Jak wiadomo, w ubiegłym roku Dakota Johnson wraz ze swoim partnerem – Chrisem Martinem, zakupili willę. Dom mieści się w Malibu i jest wart ponad 12 milionów dolarów!

Co więcej, Dakota Johnson wszystkie sukcesy zawdzięcza tylko sobie i ciężkiej pracy. Nie da się ukryć, że z perspektywy czasu wie, iż było warto!

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ