Program „Rolnicy. Podlasie” w ostatnich latach zdobył sporą popularność i wielu widzów telewizji FOKUS TV śledzi losy bohaterów.

Jak podaje portal „Super Express”, w nowym odcinku sporo będzie się działo. Zgodnie z celem serialu, rolnicy pokażą kompleksowy wymiar swojej pracy.

„Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie” – reklamuje telewizja.

Tym razem Gienek Onopiuk z Plutycz, który specjalizuje się w rolnictwie i hodowli krów, spróbuje swoich sił w pszczelarstwie podczas odwiedzin u Artura. Będzie mu pomagać wydobywać miód. Jak widać po zwiastunie odcinka, mogą być kłopoty. Gienek wydawał się być wyraźnie zaskoczony liczbą pszczół w ulu. Jednak w zamian za pomoc dostanie cenną słodkość.

U innych bohaterów też ma się sporo dziać. Państwa Rogalskich odwiedzą dzieci, które mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Bogdan z Borowskich Ciborów nauczy się obsługi ciągnika, a Agnieszka tłoczenia na zimno oleju rzepakowego.

Nowy odcinek można obejrzeć już dzisiaj, w niedzielę 23 października o godzinie 20:15 na kanale Fokus TV. Będziecie oglądać?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Nowy program społeczny zdobywa dużą popularność. Każdy mieszkaniec Polski ma zyskać szansę na 1300 złotych dochodu bezwarunkowo. Co to dla nas oznacza

Jak informował portal „życie.news”: Niebywałe losy angielskiej księżniczki. Żyła w cieniu starszej siostry i nie mogła uciec od zasad królewskiego dworu. Musiała zostawić miłość życia

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Niesamowity sukces znanego polskiego aktora. Marcin Dorociński zyskał nieprawdopodobną szansę w swojej karierze zawodowej. Wystąpi u boku megagwiazdy

Sprawdź również ten artykuł: Iga Świątek poznała swoje rywalki. Nie jest do dla niej najlepsza wiadomość. Z tą tenisistką przegrała już kilka razy