Choć Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska uchodzili za świetną parę, ich drogi dosyć niespodziewanie i gwałtownie się rozeszły. Dziennikarz postanowił zakończyć małżeństwo ku zaskoczeniu podróżniczki.

Jako że żadne z małżonków nie zdecydowało się jakość głębiej opowiedzieć o tym co ich poróżniło, można jedynie wnioskować z ich oszczędnych komentarzy. Wynika więc z tego, że Przemek Kossakowski pragnął innego stylu życia. Wyprowadził się więc z miasta i w końcu napisał nową książkę o doświadczeniach życiowych, które ukształtowały go jako człowieka.

Portal „Plotek” podaje jednak, że w publikacji „Drobna nieuważność i inne historie” można zauważyć kilka krytycznych słów pod adresem Martyny Wojciechowskiej.

W opublikowanej 12 października książce, Przemysław Kossakowski dołączył również historie opowiedziane mu przez innych.

„Najciekawsze historie to te opowiedziane przez zwykłych ludzi, a nie przez osoby sławne, medialne i znane z gazet. Żeby usłyszeć taką historię, nie trzeba jechać na koniec świata” – można przeczytać.

Czytelnicy już uznali, że ten ostatni fragment odnosi się do byłej żony dziennikarza, która przecież znana jest ze swojego autorskiego programu „Kobieta na krańcu świata” gdzie pokazuje właśnie doświadczenia ludzi, życzących w różnych zakątkach Ziemi.

Popularna podróżniczka odcina się jednak od całej sprawy uznając, że małżeństwo z Przemkiem Kossakowskim to dla niej już zamknięty temat i nie zamierza na to publicznie reagować.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski/YouTube @Dla Ciekawskich

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Centralny Port Komunikacyjny kolejny raz budzi spore kontrowersje. Czy Jarosław Kaczyński podejmie się wywłaszczeń

Jak informował portal „życie.news”: Krzysztof Jackowski nie oszczędza Polaków. Jasnowidz z kolejną niebywałą wizją. Pod koniec października mamy stać się świadkami niemożliwych zdarzeń

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Doda nie wytrzymała i po 20 minutach wywiadu opuściła studio. Kuba Wojewódzki wydał ważne oświadczenie. O co pokłócili się piosenkarka i dziennikarz

Sprawdź również ten artykuł: Tego lepiej nie robić podczas odwiedzin miejsc wiecznego spoczynku bliskich. Wiele osób popełnia wielkie faux pas. Wszystkich Świętych już za chwilę