Portal „Pomponiki” sprawdził co obecnie porabia Małgorzata Herde, jedna z najbardziej znanych menadżerek polskich gwiazd, która po aferze z 2014 roku straciła wszystkie swoje klientki.

Zanim to się jednak stało współpracowała z wieloma celebrytkami. Zaczynała jako asystentka Edyty Górniak, a później rozwinęła swoją karierę reprezentując między innymi Edytę Herbuś, Alkesnadrę Kwaśniewską, Karolinę Malinowską oraz zostając dyrektorką generalną biura Miss Polonia.

Wszystko runęło gdy Edyta Herbuś nagle poinformowała o zerwaniu współpracy, a na podobny krok zdecydowały się też inne podopieczne.

Szybko okazało się, że poszło o sprawy finansowe. Tancerka później ujawniła, że honorarium za reklamę w wysokości 600 tysięcy złotych zamiast na jej konto, trafiło do jej menadżerki. Podobne przypadki miały też inne celebrytki.

Pieniądze/YouTube @Czas to pieniądz

Małgorzata Herde zaprzeczyła wszelkim oskarżeniom, ale to był koniec jej kariery w Polsce. Potem okazało się, że wyjechała do Londynu i znalazła zatrudnienie w jednej z agencji PR.

Obecnie jest „specjalistką od luksusu” i zajmuje się tworzeniem strategii biznesowych miedzy innymi dla takich marek jak Louis Vuitton.

Do tego wykłada w London College of Arts i prowadzi agencję konsultingową, która współpracuje z biznesmenami pochodzącymi z Bliskiego Wschodu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Właściciele mieszkań i domów muszą wypełnić nowy obowiązek. Brak pewnego dokumentu może skutkować koniecznością zapłaty. Kto musi o niego wystąpić

Jak informował portal „życie.news”: Iga Świątek ze sporym problemem z udziałem w turnieju WTA w Ostrawie. Tenisistka ma ważny powód, by zrezygnować z gry. Co się dzieje ze sportsmenką

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Księżna Kate przekonała się na własnej skórze, że nie wszyscy kochają rodzinę królewską. Usłyszała kilka gorzkich słów. Wszystko nagrano

Sprawdź również ten artykuł: Klienci banków muszą uzbroić się w cierpliwość. W weekend mają pojawić się spore utrudnienia w korzystaniu z kont i nie tylko. Czego się spodziewać