Jak podaje portal "Super Express", Michał Wiśniewski wspólnie z żoną, podzielili się ze swoimi sympatykami radosną nowiną. Okazuje się, że już niebawem para powita na świecie drugie wspólne dziecko. W ubiegłym roku na świecie pojawił się Falco Amadeus, a teraz Wiśniewscy powitają na świecie drugiego potomka. Będzie to już 6 pociecha lidera Ich Troje.

Michał Wiśniewski znów będzie ojcem!

Michał i Pola Wiśniewscy postanowili podzielić się ze swoimi sympatykami radosną nowiną. W mediach społecznościowych pojawił się wymowny wpis artysty. Muzyk napisał "Ooops, We did it again…"(ang. Ups, znowu to zrobiłem). Do wpisu dołączył zdjęcie, na którym widzimy test ciążowy z pozytywnym wynikiem. Taki sam post znajdziemy na Instagramie Poli.

Pod postem zaroiło się od komentarzy z gratulacjami. Nie brakowało życzeń dużo zdrówka dla maleństwa i jego mamy. Pojawiły się nawet prognozy, że tym razem Pola i Michał Wiśniewscy powitają na świecie dziewczynkę.

To już 6. pociecha Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski może pochwalić się sporą gromadką pociech. Dwójka najstarszych dzieci lidera Ich Troje, pochodzi z jego małżeństwa z Martą Wiśniewską. Xavier ma 20, a Fabienne 19 lat. Matką dzieci Wiśniewskiego jest również jego trzecia żona - Anna Świątczak. Para doczekała się dwóch córek 16-letniej Etiennette i 14-letniej Vivienne.

Piąte dziecko Michała Wiśniewskiego to jego syn Falco-Amadeus, którego w 2021 roku urodziła Pola Wiśniewska - piąta żona Michała Wiśniewskiego. Niebawem na świecie pojawi się kolejny członek klanu.

Dołączamy się do gratulacji i Poli Wiśniewskiej życzymy zdrowia i szczęśliwego rozwiązania.

To też może cię zainteresować: Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia" postawiła na zmianę wyglądu. Różnica mocno rzuca się w oczy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy należy spodziewać się powstania nowego województwa. Głos w sprawie zabrał sam Jarosław Kaczyński. Rozwiał wszelkie wątpliwości

O tym się mówi: Ceny w sklepach przyprawiają o spory zawrót głowy. Cena jednego z produktów elektryzuje wyjątkowo mocno