Brytyjska rodzina królewska pozostaje w centrum uwagi w miarę jak wychodzą kolejne szczegóły odnośnie relacji poszczególnych jej członków.

Media interesują się zwłaszcza księżną Kate oraz Meghan Markle, które pojawiły się wspólnie razem z mężami podczas niedawnych uroczystości pogrzebowych królowej Elżbiety.

Portal „Super Express” informuje, że wówczas żona księcia Williama ogromnie się stresowała. Jeden z ekspertów twierdzi, że poprosiła nawet by w miarę możliwości trzymano Amerykankę jak najdalej od niej.

„Po prostu czuła, że czegokolwiek nie powie, o czymkolwiek nie będą rozmawiać, nawet nieformalnie, może wyciec” – podaje Neil Sean.

Było to też związane z obecnością Gayle King w Londynie. Amerykańska dziennikarka relacjonowała uroczystości pogrzebowe, a z racji bliskiej przyjaźni z Meghan Markle była niezwykle dobrze poinformowana o wszelkich szczegółach. W późniejszych komentarzach dawała nawet do zrozumienia, że nie wszystko układa się po myśli żony księcia Harry’ego.

Niechęć w kierunku Meghan i jej męża mieli też wykazać inni członkowie rodziny, a nawet przyjaciele czy inne osoby z nimi związane. Wszyscy podobno martwili się, że ich komentarze zostaną potem ujawnione w kolejnych wywiadach pary.

Księżna Kate, książę William, książę Harry, Meghan Markle/YouTube @CBC News

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Są już najnowsze dane dotyczące poziomu inflacji w Polsce we wrześniu. Ekonomiści alarmują przed skutkami dla gospodarki. Jest gorzej niż przewidywano

Jak informował portal „życie.news”: Pacjentów czekają spore zmiany w działaniu przychodni Podstawowej Opieki Medycznej. Zaczną obowiązywać już w październiku

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Niepokojące doniesienia płyną z Wielkiej Brytanii. Księżna Kate mierzy się z nieprzyjemną przypadłością. Co dolega przyszłej królowej

Sprawdź również ten artykuł: Eksperci alarmują. Zimą nasze telefony komórkowe mogą przestać działać. Czy jest szansa, że uda się tego uniknąć