Prezydent i jego żona w tym roku będą świętować dwudziestą ósmą rocznicę ślubu. Para pobrała się w grudniu 1994 roku i doczekała jednej córki, Kingi. Przez cały ten czas świetnie się dogadują i wyraźnie widać, że nadal bardzo się kochają.

Portal „o2” przytoczył interesującą historię z czasów początku małżeństwa pary prezydenckiej, która rzuca światło na to, dlaczego ich relacje są tak dobre.

Anegdotę ujawnili rodzice Andrzeja Dudy w książce „Rodzice prezydenta. Janina Milewska-Duda i Jan Tadeusz Duda w rozmowie z Mileną Kindziuk”.

Jak się okazuje, ich syn od razu na początku dał im do zrozumienia, że po ślubie najważniejsza osobą dla niego jest żona więc nie było mowy o żadnych niesnaskach na linii synowa i teściowie.

Agata Duda, Andrzej Duda. Źródło: Youtube naTemat.pl

Stało się to przy okazji wyboru mebli przez parę młodą. Rodzice Andrzeja Dudy usiłowali im poradzić, żeby kupili szafę z otwieranymi drzwiami oraz stolik bez półki. Zamiast tego ich syn i synowa postanowili zrobić kompletnie inaczej niż im radzono. Był to wyraźny sygnał, że żyją po swojemu.

„Jak Andrzej poślubił Agatkę, to już nie jest nasz, tylko jej. To oni są razem, a my jesteśmy na drugim planie” – potwierdza mama prezydenta Polski.

Spodziewaliście się, że są tacy przekorni?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Polacy mocno się obecnie martwią o dostawy energii elektrycznej. W jakich sytuacjach mogą nam je odciąć. Jest tylko kilka możliwych przypadków

Jak informował portal „życie.news”: Aura w ostatnich dniach nas nie rozpieszcza. Synoptycy nie mają złudzeń, już niebawem temperatura mocno poszybuje do góry

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Marian Lichtman pogrąża wdowę po Krzysztofie Krawczyku. Sprawę stawia jasno. "Nie może być tak, że Ewa opływa w luksusy"

Sprawdź również ten artykuł: Monika Zajączkowska wyjawiła prawdę na temat swoich relacji z Andrzejem Sikorskim. Czy fani "Sanatorium miłości" mają powody do zadowolenia