Jak przypomina portal "Super Express", Doda obchodzi w tym roku 20-lecie swojej aktywności scenicznej działalności. Artystka postanowiła grubą kreską odzielić swoją przeszłość i zacząć od nowa. Piosenkarka zapowiedziała nowy singiel, ale to nie wszystko. Doda zdecydowała się oficjalnie zmienić imię. Odebrała już nawet dokumenty z nowymi personaliami. Jakie imię wybrała?

Doda zmieniła imię

Doda oświadczyła ostatnio, że zaczyna zupełnie nowy etap swojego życia. Zdecydowała się zerwać z dotychczasowym wizerunkiem scenicznym. W rozpoczęciu kolejnego rozdziału życia, ma pomóc Dodzie zmiana imienia. Artystka planowała zachować je w tajemnicy i ujawnić dopiero w wybranym przez siebie momencie. Niestety wyciekło do mediów wcześniej.

"Super Express" wskazuje, że piosenkarka nazywa się obecnie Dorota Aqualiteja Rabczewska. Takie dane miały się znaleźć w oficjalnych dokumentach Dody. Aqualiteja to nie tylko nowe imię piosenkarki, ale także tytuł singla, jaki zamierza w najbliższym czasie wydać, a także krążka, jaki trafi do sprzedaży już jesienią tego roku.

Będzie to czwarty album piosenkarki.

Marzenia Dody

Doda wyznała również, że marzy jej się, aby zmienić swoje życie. Chciałaby spróbować życia nie tylko w nowym miejscu, ale także "dotknąć innego zawodu". Piosenkarka rozważa zostanie producentką filmową lub otwarcie wytwórni fonograficznej.

W pierwszym z wymienionych zawodów, piosenkarka ma już doświadczenie. Była producentką filmu "Dziewczyny z Dubaju", który okazał się sporym sukcesem. Jest to więc dobry prognostyk, gdyby Doda zdecydowała się pójść tą drogą.

Doda podkreśliła, że kiedyś chciałaby móc powiedzieć, że była sławną piosenkarką, której udało się wywalczyć wszystkie możliwe nagrody w branży muzycznej, ale zmieniła to wszystko, aby skoncentrować się na zupełnie nowych rzeczach.

Co sądzicie o nowym imieniu Dody? W jakim zwodzie wyobrażacie sobie piosenkarkę?

To też może cię zainteresować: Ostatnie pożegnanie znanego polskiego milionera. Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Urszula Dudziak szczerze o udziale w “The Voice of Poland”. Fani są zaskoczeni tymi słowami

O tym się mówi: Ceny paliw na rynkach osiągają rekordowe kwoty. Nie tylko w Polsce za litr 95 czy oleju napędowego trzeba zapłacić krocie. W tych krajach jest drożej