Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Ania i Grzegorz Bardowscy, którzy poznali się na planie programu "Rolnik szuka żony", od dwóch lat budują dom swoich marzeń. Już na pierwszy rzut oka widać, że dom rodziny będzie mocno się wyróżniał na tle innych. Ich pomysł nie wszystkim przypadnie do gustu. Zresztą, przekonajcie się sami!

Zakochani i wybudowani

Ania i Grzegorz Bardowscy mieli to szczęście, że dzięki programowi udało im się znaleźć miłość. Para założyła rodzinę i doczekała się narodzin dwójki dzieci. W dalszym ciągu udaje im się podtrzymać zainteresowanie fanów, którzy śledzą media należące do Bardowskich. Dzięki temu wiedzą, co dzieje się u ich ulubieńców.

Jednym z tematów, któremu Anna Bardowska poświęca dużo uwagi, jest budowa ich wymarzonego domu. Postępy są na placu budowy są imponujące. Budynek ma imponujące rozmiary, bo zajmuje 200 metrów kwadratowych.

Z informacji "Super Expressu" wynika, że dom ma mieć 4 pokoje, 2 garderoby tyle samo łazienek, garderobę, pralnie, spiżarnie, a także salon połączony z jadalnią i kuchnią. Do tego balkon i dwa ogromne tarasy.

Ostatnio Ania Bardowska zdecydowała się pokazać, jak dom dla jej rodziny wygląda z zewnątrz. Bardowscy zdecydowali się na dość odważne rozwiązanie, jakim jest czarna elewacja połączona z ramami okiennymi i dachem w tym samym odcieniu.

Dom Bardowskich/Instagram @Ania Bardowska
Dom Bardowskich/Instagram @Ania Bardowska

Patrząc na zdjęcia, nie da się ukryć, że jest to rozwiązanie niezbyt często spotykane i z pewnością znajdzie się wielu przeciwników tego rodzaju rozwiązań. Najważniejsze jest jednak to, aby to Ania i Grzegorz dobrze się tu czuli.

A jak wam podoba się dom Bardowskich? Zdecydowalibyście się na taką kolorystykę?

To też może cię zainteresować: Kilkuletni chłopiec przykuł uwagę wszystkich w kościele. Nikt nie spodziewał się, że stanie się coś takiego. Nagranie podbija sieć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowe fakty w sprawie zwolnienia Tomasza Lisa. Pod adresem dziennikarza pojawiły się bardzo mocne oskarżenia

O tym się mówi: Janusz Korwin-Mikke robi furorę kilkoma krokami. Czy miał prawo tamtędy przechodzić