Kuba Wojewódzki słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i ciętego języka. Mimo, że nieustannie udziela się w mediach, bardzo mocno chroni swoją prywatność.

Znów intryguje!

Jakiś czas temu zdradził jednak, że oczekuje dziecka. Wiele osób nieco sceptycznie podchodzi do tej informacji, mając na uwadze fakt, że już niejednokrotnie w swojej karierze Wojewódzki mówił coś, co zupełnie nie było prawdą, a miało tylko rozbudzić medialne plotki.

- Moja dziewczyna – uwaga! – aktualnie w ciąży, tadadadam – pytała mnie, co robiłem dzisiaj w pracy... – wyznał jakiś czas temu, podczas wizyty w programie „Dzień Dobry TVN”.

Jaka jest prawda na ten temat?

Nie da się ukryć, że fani są niezwykle ciekawi, kto jest matką dziecka Kuby Wojewódzkiego. Na próżno szukać w Internecie informacji na ten temat. Jednak ostatnio paparazzi przyłapali Kubę Wojewódzkiego podczas nocnego wypadu.

Według informacji przekazanych przez „Twoje Imperium” Kuba Wojewódzki pojawił się na mieście z Anną Markowską. Młoda kobieta ma 26 lat i była uczestniczką „Top Model”. Co więcej, jakiś czas temu media donosiły, że modelka ma romans z Pawłem Delągiem, jednak sama kobieta zdementowała te doniesienia.

„Twoje Imperium” zaznacza, że na zdjęciach widać chemię, która jest pomiędzy Wojewódzkim, a jego nową wybranką. Oboje mocno się obejmowali podczas spaceru. Jak myślicie, czy to właśnie Anna Markowska jest matką dziecka znanego dziennikarza?

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: ANNA RUSOWICZ NA ŻYCIOWYM ZAKRĘCIE. WOKALISTKA ZASUGEROWAŁA, ŻE W JEJ MAŁŻEŃSTWIE NIE DZIEJE SIĘ DOBRZE. CZY ARTYSTKA BĘDZIE RATOWAĆ ZWIĄZEK DLA SYNA

PORTAL “ŻYCIE” INFORMOWAŁ TAKŻE O: KOLEJNE GŁOŚNE ROZSTANIE W POLSKIM SHOW - BIZNESIE. FILIP CHAJZER I MAŁGORZATA WALCZAK NIE SĄ JUŻ RAZEM. POJAWIŁO SIĘ OŚWIADCZENIE PARY

PRZYPOMNIJ SOBIE: TA PRZYPADŁOŚĆ DOTYKA NAWET MŁODYCH OSÓB. NIEWIELE OSÓB ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, JAK WYGLĄDAJĄ PIERWSZE SYMPTOMY. CZYM JEST CHOROBA PARKINSONA

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: TO JUŻ OFICJALNE. PIERWSZA KOBIETA - DOWÓDCA ARMII UKRAIŃSKIEJ ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA ŚWIATU. OBYWATELE UKRAINY NIEZMIERNIE DUMNI