Jak podaje portal Pomponik, ostatnio ujawniono jednego z uczestników kolejnej edycji znanego tanecznego programu „Taniec z gwiazdami”. Mało kto spodziewał się, że zobaczymy go w takim wydaniu.

To zaskoczenie dla wielu osób

Okazuje się bowiem, że jednym z uczestników show Polsatu będzie sam Krzysztof Rutkowski. Jak wiemy, znakiem rozpoznawczym najpopularniejszego polskiego detektywa jest charakterystyczna fryzura, z którą nie rozstaje się nawet na krok.

- To barwna postać, która wzbudzą duże emocje, jego styl i legendarna fryzura od lat są hitami w sieci. Teraz będzie miał okazję zaprezentować się z nieco innej strony – wyjawił tajemniczy informator portalu Pomponik.

Nowa edycja będzie obfitować w gwiazdy

Ostatnio o detektywie zrobiło się bardzo głośno, a to za sprawą jego decyzji o wyprawie do Ukrainy. Kiedy tylko rozpoczęła się wojna, Rutkowski wraz ze swoją ekipą i specjalnie przygotowanym sprzętem wyruszyli do naszych wschodnich sąsiadów, aby udzielić im pomocy w walce z najeźdźcą.

Warto także dodać, że już kilka tygodni wcześniej dziennikarze portalu Pomponik pisali o innym uczestniku, którego będziemy mogli zobaczyć w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Mowa tutaj o Michale Mikołajczyku.

Fani programu już teraz nie mogą doczekać się kolejnej edycji i z ciekawością obserwują doniesienia o kolejnych uczestnikach. Kto jeszcze wystąpi w popularnym show?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARBARA KURDEJ-SZATAN ZASKOCZYŁA GOŚCI PRZYJĘCIA KOMUNIJNEGO SWOJEJ UKOCHANEJ CÓRKI. AKTORKA ZORGANIZOWAŁA IMPREZĘ NA BOGATO. TORT ZROBIŁ WRAŻENIE

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ: NIEBYWAŁA ZMIANA KADROWA WŚRÓD POLSKICH DUCHOWNYCH. BISKUP PŁOCKI OFICJALNIE ZŁOŻYŁ REZYGNACJĘ. PAPIEŻ FRANCISZEK JUŻ WYZNACZYŁ NASTĘPCĘ HIERARCHY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: KOLEJNE GŁOŚNE ROZSTANIE W POLSKIM SHOW - BIZNESIE. FILIP CHAJZER I MAŁGORZATA WALCZAK NIE SĄ JUŻ RAZEM. POJAWIŁO SIĘ OŚWIADCZENIE PARY

PORTAL “ŻYCIE” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ROŚLINA, KTÓRA SKUTECZNIE POMAGA POZBYĆ SIĘ NIEPROSZONYCH GOŚCI Z NASZEGO OGRODU. KRETY NIE BĘDĄ JUŻ DEWASTOWAĆ ROŚLIN