Władze Ukrainy przekazały informacje o tym, że po raz kolejny udało się udaremnić próbę zamachu na Wołodymyra Zełenskiego. To już kolejny taki przypadek. Od początku wybuchu wojny na Ukrainie o sabotaż posadzono ponad 800 osób.

Kolejna próba zamachu na prezydenta Ukrainy. Atak został udaremniony.

Nie jest tajemnica, ze tak zwana “glowa” prezydenta Ukrainy jest celem wielu dzialajacych na rzecz rosyjskiego wroga sabotażystów. Jak zakładał pierwotny plan wroga, Kijów miał być miastem, które zostanie zajęte w zaledwie kilka dni, a obecny prezydent Ukrainy zostanie obalony a na jego miejsce pojawi się nowy rząd. Od momentu klęski zajęcia Kijowa, na prezydenta Ukrainy zaplanowano już kilka zamachów. Na szczęście wszystkie udaremnione.

Informacja o kolejnej próbie zamachu na życie Żeleńskiego pojawiła się na stronie internetowej ukraińskiego ministerstwa spraw wewnętrznych.

"Dzięki informacjom z naszych źródeł operacyjnych udało się zapobiec zamachowi terrorystycznemu na przywództwo naszego państwa. A po zwycięstwie będzie można powiedzieć znacznie więcej" - napisał resort.

Prezydent Ukrainy. Źródło: youtube.com
Prezydent Ukrainy. Źródło: youtube.com

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Papież Franciszek planuje spotkanie z Patriarchą Cyrylem I. Jego słowa o sytuacji na Ukrainie znów wywołały fale oburzenia

Jak informował portal „życie.news”: Krzysztof Prusik w poruszających słowach wspomina swojego mentora Witolda Paszta. "Będę się starał iść z twoim imieniem na ustach"

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Joanna Opozda i Antoni Królikowski mogą napotkać spore problemy starając się o unieważnienie małżeństwa. Ekspert tłumaczy jakie są tego powody

Sprawdź również ten artykuł: Kamil Sipowicz ujawnia co Kora przeżyła w ośrodku w Jordanowie. Potwierdza to doniesienia o skandalicznym traktowaniu wychowanków przez zakonnice