Jak przypomina portal "Lelum", po tym, jak na światło dzienne wyszło rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego, zaczęto spekulować, że aktor spotyka się z Anną Głogowską. Wiele razy oboje pytani byli o to, co ich właściwie łączy. Żadne z nich nie udzieliło jednak jednoznacznej odpowiedzi. W końcu tancerka postanowiła zabrać głos w sprawie.

Co łączy Annę Głogowską i Mikołaja Roznerskiego?

Niejednoznaczne stanowisko, jakie w sprawie relacji łączących Głogowską i Roznerskiego zabierali sami zainteresowani, spowodowały, że narosło wiele plotek. Dziennikarka "Jastrząb Post" postanowiła dowiedzieć się od tancerki prawdy. Niestety jedyne, co usłyszała w odpowiedzi to stwierdzenie, że Anna Głogowska przywykła do tych plotek i nie zamierza na nie reagować.

Mikołaj Roznerski swego czasu przyznał, że jego serce jest zajęte. Tyle tylko, że nie miał na myśli żadnej kobiety, ale swojego 11-letniego syna. Plotki o jego związku z Anną Głogowską miały się pojawić po tym, jak oboje widziani byli w Paryżu. W trakcie przechadzki po mieście miłości nie szczędzili sobie ponoć czułych gestów.

Mikołaj Roznerski niewiele wcześniej zakończył trwający ponad 3 lata związek z Adrianą Kalską. Choć w życiu prywatnym para nie jest już razem, w dalszym ciągu współpracuje ze sobą w kwestiach zawodowych. Można ich zobaczyć nie tylko na planie "M jak miłość", ale także między innymi w sztuce teatralnej pt. " Boeing Boeing".

Anna Głogowska związana była przez długi czas z Piotrem Gąsowskim, z którym poznała się na planie programu "Taniec z gwiazdami". Parze w 2007 roku urodziła się córka.

Myślicie, że Mikołaja Roznerskiego i Annę Głogowską łączy coś więcej?

To też może cię zainteresować: Mężczyźni urodzeni pod tymi znakami zodiaku, nie potrafią dochować wierności. Dość często wdają się w romanse

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Alina Kabajewa wyszła z ukrycia. Przemiana gimnastyczki przykuła uwagę wszystkich

O tym się mówi: Meghan Markle postawiła na szczerość w kwestii swoich dzieci. Żona księcia Harry’ego w otwarty sposób o Archim i Lilibet. Zdradziła ich uroczy sekret