Portal "Pomorska" poprosił wróżkę Romę o wskazanie, które znaki zodiaku najczęściej dopuszczają się zdrady. Nie da się ukryć, że wiązanie się z druga osobą zawsze wiąże się z ryzykiem. Wbrew pierwszym zapewnieniom o wiecznej miłości, część wniosków kończy się fiaskiem. Astrolodzy wskazują, jakie znaki zodiaku zdradzają najczęściej.

Skorpion

Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem zodiaku, doskonale wiedzą czego chcą. Jest wiele zachowań u innych, których nie są w stanie zaakceptować. Jeśli ktoś im popadnie, długo będą o tym pamiętać. W przypływie złości mogą zdecydować się na wszystko - nawet na zdradę partnera.

Znaki zodiaku/YouTube @Dramcia
Znaki zodiaku/YouTube @Dramcia

Waga

Zodiakalne Wagi do końca będą szły w zaparte i do samego końca będą utrzymywały, że ciągłe sms-y i spotkania z koleżanką z pracy, to nic poważnego. Są atrakcyjni i świadomi własnego uroku. Doskonale wiedzą, jakie wrażenie robią na płci przeciwnej i czasem zdarza im się z tego skorzystać.

Baran

Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem zodiaku uwielbiają mieć nad wszystkim i wszystkimi kontrolę. Jeśli ktoś choć raz im się sprzeciwi, na długo zachowają to w pamięci. Od swojej partnerki bardzo diiż wymagają. Względem siebie mają znacznie mniejsze wymagania w związu z czy nie widzą niczego złego w skoku w bok.

Zodiak/YouTube @Jasna Strona
Zodiak/YouTube @Jasna Strona

Wodnik

Jeśli jakiś znak zodiaku późno osiąga dojrzałość to z całą pewnością jest to właśnie Wodnik. Bardzo łatwo ulegają wszelkim pokusom, także i zdradzie. I nawet choć po fakcie żałują to to, co się stało już się nie odstanie.

Bliźnięta

Bliźnięta nie znoszą rutyny i potrzebują ciągłych wyzwań. Codzienność potrafi ich dość szybko i bardzo mocno zmęczyć. Kiedy tylko zaczyna się robić poważnie, zaczynają się wycofywać. Zdrada to w ich przypadku tylko kwestia czasu.

Jakie sąwasze dowiadczenia w tym zakresie?

To też może cię zainteresować: Ryszard Terlecki zabrał głos w sprawie waloryzacji 500 plus. Czy możemy się spodziewać wzrostu wysokości świadczenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kilka faktów, które warto znać. Dlaczego dorosłe dzieci nie dzwonią zbyt często do rodziców

O tym się mówi: Poniedziałek będzie bardzo niespokojny pod względem pogody. IMGW ostrzega przed burzami i gradem. Co znalazło się w prognozie na dzisiejszy dzień