Jak podaje portal "Super Express", serial "Przyjaciółki" okazał się prawdziwym hitem. Pierwszy sezon wyemitowano na antenie stacji Polsat w 2012 roku. Obecnie trwają prace nad 20 odsłoną perypetii serialowych przyjaciółek. Małgorzata Socha postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, co czeka graną przez Anitę Sokołowską Zuzę.

Zuza z "Przyjaciółek" przejdzie sporą zmianę

Po wakacjach fani serialu "Przyjaciółki" będą mieli okazję obejrzeć 20 sezon i poznać nowe losy swoich ulubionych bohaterek. Właśnie trwają prace na planie. O tym, czego możemy się spodziewać, opowiedziała Małgorzata Socha. Okazuje się, że grana przez Anitę Sokołowską Zuza zmieni się nie do poznania - wszystko za sprawą zupełnie nowej fryzury.

Przypomnijmy, Zuza ostatnio przeżyła w serialu trudne chwile. Wszystko za sprawą pojawienia się jej biologicznego ojca, który porwał jej synka. Wiele wskazuje na to, że problem ten doczeka się pozytywnego zakończenia, czego zdają się dowodzić zdjęcia uśmiechniętej Zuzy.

Będziemy mieli okazję zobaczyć Zuzę we włosach sięgających jej do ramion. Czy nowa fryzura bohaterki jest zapowiedzią zmian, jakie zajdą w jej życiu? Będziemy mieli okazję przekonać się już po wakacjach.

Zmiany nie tylko u Zuzy?

Zmiany nastąpią również u serialowej Anki. Kobieta zemdlała, ale wydaje się, że nie dolega nic poważnego, bo na zdjęciach zamieszczonych przez Sochę widzimy przyjaciółki w komplecie, spędzające razem czas.

Wszystkich ciekawi to, czy granemu przez Pawła Deląga Wiktorowi uda się wyjść bez szwanku z wypadku, jakiemu uległ.

Czego spodziewacie się po nowym sezonie "Przyjaciółek"?

To też może cię zainteresować: Artur Barciś przyznał, że postać z "Ranczo" kojarzy mu się mocno z pewnym politykiem z Sejmu. O kogo może chodzić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie pieniędzy z Krajowego Planu Odbudowy. Padła konkretna data, kiedy środki mają popłynąć do Polski

O tym się mówi: Królowa Elżbieta II w mocnych słowach do Meghan Markle. O co chodzi