W najnowszym odcinku kultowego programu rozrywkowego Ellen DeGeneres pojawiła się wielka gwiazda kina, Jennifer Aniston, która po kilkunastu latach milczenia po raz pierwszy wypowiedziała się szczerze o rozstaniu z Bradem Pittem. Fani czekali na te słowa tyle lat! Koniecznie zobacz, co takiego powiedziała!

Jennifer Aniston to postać, którą zna niemalże każdy - zarówno młodsi widzowie, jak i ci należący do starszego pokolenia. Kobieta zadebiutowała na szklanym ekranie już wiele lat temu, bo w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku - dostawała wówczas małe role, które nie przyniosły jej sławy, lecz jej kariera nabrała rozpędu po roli w kultowym sitcomie “Przyjaciele”.

Od tamtej pory droga zawodowa aktorki nabrała ogromnego rozpędu i otrzymywała wówczas coraz lepsze i lepiej wynagradzane role. Za swoje wspaniałe umiejętności aktorskie zdobyła wiele nagród i wyróżnień.

Po wielu latach milczenia pierwszy raz o rozwodzie!

Prywatnie związana była z Bradem Pittem, a następnie z Justinem Thereouxem. Fani jednak mocniej kibicowali jej podczas pierwszego związku.

Aktorka przez wiele lat nie komentowała rozstania, lecz zrobiła wyjątek podczas ostatniego odcina Ellen DeGenerate, której była gościem. Prowadząca zapytała o to, jak aktorka poradziła sobie z zakończeniem emicji “Przyjaciół”.

- Cóż, dostałam rozwód i poszłam na terapię. Och, a potem zrobiłam film zatytułowany Zerwanie. Pomyślałam: „Uczyńmy ten rozdział zupełnie nowym rozdziałem. Po prostu zakończmy wszystko i zacznijmy od nowa". – wyznała nawiązując do rozpadu małżeństwa.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY POSIADAJĄCE KRĘPUJĄCE DLA RODZINY KRÓLEWSKIEJ TAŚMY? CZY SUSSEXOWIE FILMOWALI BEZ WIEDZY ICH CZŁONKÓW? MEDIA SPEKULUJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

PORTAL “KRAJ” INFORMOWAŁ TAKŻE O: KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS MSZY W JEDNEJ Z PARAFII. BISKUP I WIERNI NIE WIERZYLI WŁASNYM USZOM! KSIĄDZ POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ. CHODZI O KOBIETĘ