Nieprawdopodobne wieści prosto zza oceanu! Od początku trwania wojny na Ukrainie działania prezydenta Stanów Zjednoczonych były bardzo skierowane na pomoc potrzebującym oraz nakładanie sankcji na agresywną Rosję. Okazuje się, że działania Bidena na rzecz Ukrainy coraz częściej są negowane... Kto zatem jest przeciwny działalności amerykańskiego prezydenta?

Atak wojsk rosyjskich na Ukrainę, który trwa nieprzerwanie od ponad trzech miesięcy, a dokładnie od 24 lutego 2022 sporządził wiele szkód nie tylko na samym terytorium Ukrainy, ale także wprowadził chaos i zamieszanie na świecie.

Poza tym, że wiele miast ukraińskich odniosło ogromne straty ludności i materialne, to gospodarka światowa i relacje między państwami również ucierpiały.

Prezydenci niemal wszystkich krajów na świecie masowo zaczęły nakładać sankcje na agresywną Rosję oraz określać Putina coraz bardziej odważniejszymi i negatywnymi słowami.

Działania Bidena nie są popierane przez wszystkich

Joe Biden, podobnie jak przywódcy innych państw mocno angażuje się w pomoc cierpiącej Ukrainie, lecz jak się okazuje – nie wszyscy go popierają.

Thomas Massie, opozycjonista z Kentucky jest przeciwny wszelkiej pomocy Ukrainie – jest to jeden z wielu polityków amerykańskich, którzy zyskają coraz większe poparcie wśród ludności.

Joe Biden może więc mieć coraz większy problem z wygraną podczas kolejnych wyborów.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY POSIADAJĄCE KRĘPUJĄCE DLA RODZINY KRÓLEWSKIEJ TAŚMY? CZY SUSSEXOWIE FILMOWALI BEZ WIEDZY ICH CZŁONKÓW? MEDIA SPEKULUJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

PORTAL “KRAJ” INFORMOWAŁ TAKŻE O: KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS MSZY W JEDNEJ Z PARAFII. BISKUP I WIERNI NIE WIERZYLI WŁASNYM USZOM! KSIĄDZ POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ. CHODZI O KOBIETĘ