Anna Dereszowska jest szczęśliwą matką trójki dzieci. Niedawno powitała na świecie synka. Aktorka wychowuje już nastoletnią córkę ze związku z poprzednim partnerem oraz ośmioletniego syna z obecnym.

Anna Dereszowska zdecydowała się na szczere wyznanie

Anna Dereszowska i Daniel Duniak tworzą zgraną i szczęśliwą rodzinę. Wspólnie wychowują córkę aktorki, Lenkę, z poprzedniego związku oraz dwóch synów – Maksa i Aleksa.

W ostatnim czasie Anna Dereszowska zdecydowała się na szczere wyznanie. Aktorka zdradziła, dlaczego wszystkie jej ciąże zakończyły się cesarskim cięciem.

Pierwsza ciąża musiała zostać rozwiązana cesarskim cięciem, ponieważ córka aktorki się nie obróciła do porodu. Ponadto wystąpiło również małowodzie.

Dlaczego gwiazda nie mogła urodzić dzieci naturalnie?

Druga ciąża również musiała zakończyć się cesarskim cięciem, ponieważ blizna była za cienka. Trzecia ciąża również musiała się zakończyć cięciem i wiadomo było o tym od samego początku.

Anna Dereszowska na koniec swojej wypowiedzi pocieszyła wszystkie mamy. Stwierdziła, że każda z nich jest wspaniała – niezależnie od tego, czy urodziła naturalnie, czy nie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan