Małgorzata Kożuchowska jest znaną i cenioną aktorką. Gwiazda ma na swoim koncie wiele ról filmowych, serialowych, jak i teatralnych. Każdy chyba pamięta choć jedną postać, w którą wcielała się Małgorzata Kożuchowska.

Aktorkę można było zobaczyć w takich produkcjach jak: „M jak miłość”, „Rodzinka.pl”, „Kiler”, czy „Gierek”. 50-letnia Małgorzata Kożuchowska nie zwalnia tempa i wciąż pojawia się w wielu filmach.

Bolesny cios dla Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska cieszy się powodzeniem nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Aktorka jest szczęśliwą żoną i mamą. W 2014 roku przeszedł na świat jedyny syn gwiazdy – Jan Franciszek.

Zarówno Małgorzata Kożuchowska, jak i jej mąż, mieli sporo pracy. Dlatego w opiece nad chłopcem pomogli rodzice aktorki.

Mało tego, rodzice Małgorzaty Kożuchowskiej przeprowadzili się nawet z Torunia do Warszawy. Dzięki temu aktorka i jej mąż w pełni mogli poświecić się pracy, a każdą wolną chwilę spędzali z synkiem.

Gwiazda ma ogromne powody do smutku

Okazuje się jednak, że pani Jadwiga i pan Leszek planują wrócić do Torunia. W końcu Jaś jest już dużym i samodzielnym chłopcem, nie potrzebuje codziennej opieki.

Myślą, żeby tam wrócić. Mają sentyment do miejsc, gdzie przeżywali tyle pięknych chwil

– powiedziała osoba z bliskiego otoczenia Małgorzaty Kożuchowskiej dla „Świat i ludzie”.

Ta rozłąka na pewno będzie dużym ciosem dla Małgorzaty Kożuchowskiej. Gwiazda zdążyła się przyzwyczaić do obecności rodziców. Zawsze mogła na nich liczyć.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan