Michał Szpak jest znanym 31-letnim piosenkarzem. Mężczyzna zyskał ogromną sławę dzięki występowi w programie talent-show X-Factor. Michał w edycji rozgrywanej w 2011 roku zdobył drugie miejsce. Do dziś cieszy się ogromną popularnością.

Michał Szpak zaskoczył fanów nową fryzurą

Michał Szpak często mówi to co myśli i nie boi się konsekwencji. Kontrowersje wzbudza również wygląd piosenkarza. Trzeba przyznać, że jego styl jest bardzo oryginalny.

W ostatnim czasie Michał Szpak przeszedł małą przemianę. Mężczyzna nieco zmienił swoją fryzurę i zrezygnował z prostych włosów.

Posypała się masa komplementów od zachwyconych fanów Michała Szpaka

W ich miejsce pojawiły się… loczki! Fani stwierdzili, że w nowym wydaniu Michał Szpak wygląda jak anioł. Ponadto zauważyli, że w takiej fryzurze śmiało mógłby iść do Komunii.

"Michale, ty niewinne stworzenie…" "Fryzura pasuje na komunie perfekcyjnie"

- pisali fani pod zdjęciem Michała Szpaka.

Co sądzicie o nowej fryzurze piosenkarza? Lepiej mu w loczkach czy prostych włosach?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan