Zespół Blue zyskał ogromną popularność na początku XXI wieku. Chyba każdy pamięta takie hity jak: „I’m Yours”, „All Rise”, czy „ U Make Me Wanna”.

Gwiazdor zespołu Blue powiedział sakramentalne „tak”

Boysband miał mnóstwo fanów. Największe zainteresowanie mediów wzbudził jednak Lee Ryan. Mężczyzna był znany z tego, że często lubił zmieniać partnerki.

W 2008 roku był w związku z Samanthą Miller. Gdy kobieta była w piątym miesiącu ciąży, para się rozstała. Jeszcze w tym samym roku kobieta urodziła pierwsze dziecko Lee Ryan’a - synka Rayna Amethysta Lee.

Okazuje się, że Lee Ryan ma również dziecko z Jessicą Keevil – córkę Bluebell. W styczniu 2020 roku Lee Ryan związał się z Verity Paris.

Dziewczyna porównywana jest do pięknej Ariany Grande

W 2021 roku para powitała na świecie trzecie dziecko Ryan’a. Imię dziewczynki nie jest jednak znane.

Para wzięła również potajemnie ślub. Ceremonia miała miejsce w brytyjskim Gibraltarze. O ślubie poinformowali dopiero po fakcie, dzięki czemu nie śledzili ich fotoreporterzy.

Wielu internautów zauważyło, że Verity Paris jest podobna do… Ariany Grande. Mało tego, lata temu kobieta pracowała jako sobowtór amerykańskiej piosenkarki. Czy faktycznie są podobne?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze