Marcin Miller to najbardziej rozpoznawalny wokalista wśród polskich muzyków disco polo. Lider zespołu Boys bardzo lubi podtrzymywać wokół siebie atmosferę skandalu i zaskakiwać swoich fanów!

Tym razem Marcin Miller wydał swoją biografię pt. „Jestem szalony”. Opisał tam między innymi śmierć bliskiej jego sercu osoby. Okazuje się, że popularny muzyk przez długi czas nie mógł się pozbierać po śmierci taty.

Szczęśliwy Marcin Miller zwrócił się do fanów

Marcin Miller obecny jest na scenie muzycznej od trzech dekad i wciąż cieszy się dużą popularnością wśród fanów. Największe przeboje muzyka zna niemal każdy - nic dziwnego, często grane są na weselach i w czasie zabaw tanecznych.

Jakiś czas temu Marcin Miller z powodu poważnych problemów ze zdrowiem, zmuszony był do odwołania zaplanowanych koncertów. Lider Boys'ów stracił głos, który jest narzędziem jego pracy. Muzyka dopadła angina.

Na szczęście teraz jest już wszystko dobrze. Marcin Miller podróżuje i koncertuje, a ostatnio nawet wydał z zespołem Boys nowy singiel – „Nie szukaj mnie”.

Marcin Miller ostatnio usłyszał swoją najnowszą piosenkę na antenie radia VOX FM. Fakt ten bardzo go ucieszył. Muzyk podzielił się swoją radością z internautami.

Jestem w radiu!

- zawołał Marcin Miller na instagramowym filmiku.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze