Małgorzata Socha to popularna aktorka, która od lat oczarowuje polskich telewidzów. Serca setek fanów podbiła zwłaszcza rolą Ingi Gruszewskiej w serialu „Przyjaciółki”. To właśnie tej kreacji aktorka zawdzięcza swoją ogromną popularność.

Gwiazda została mamą już trzykrotnie od 2013 roku. Jej dzieci to Zosia, Basia i Stanisław. Mimo trzech porodów, ciało aktorki wygląda zachwycająco.

Małgorzata Socha zdradziła, jak dba o sylwetkę

Małgorzata Socha jest bardzo popularną aktorką. Gwiazda ceni sobie swoją prywatność, dlatego nie dzieli się każdym wydarzeniem z życia z mediami. Nie bombarduje swoich fanów prywatnymi zdjęciami i informacjami.

Czasem można jednak znaleźć interesujące zdjęcia na mediach społecznościowych gwiazdy. W ostatnim czasie aktorka dodała zdjęcie w.. sukni ślubnej!

Piękna aktorka wygląda zniewalająco

Okazuje się, że zdjęcie zostało zrobione na planie serialu „Przyjaciółki”. Małgosia Socha wciela się w produkcji w postać Ingi, która już niejednokrotnie wzięła ślub.

Małgosia Socha nie ma jednak nic wspólnego z serialową postacią „Przyjaciółek. Aktora jest stała w uczuciach, a ze swoim mężem są już czternaście lat po ślubie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze