Gwiazdowi eksperci wymienili pięć najbardziej mściwych znaków zodiaku. Są one zdolne do wszytskiego. Kto jest w tym gronie?

Pięć najbardziej mściwych znaków zodiak

Rak

Osoby spod tego znaku zodiaku są zawsze w pogotowiu — uwielbiają pochwały i nienawidzą zbędnych negatywnych komentarzy. Jeśli ktoś ich krytykuje, natychmiast stają się wrogami. Raki mogą czekać latami na odpowiedni moment, by się zemścić.

Bliźnięta

Ludzie spod tego znaku zodiaku wyróżniają się „podwójnym” charakterem — często ukrywają swoje prawdziwe uczucia. Bliźnięta potrafią się uśmiechać i być bardzo przyjazne, ale w tym samym czasie knują za plecami. Efektywnie myślą, jak się zemścić.

Waga

Osoby spod znaku Wagi akceptują krytykę, ale to nie znaczy, że mogą w pełni ją znieść. Wagi zemszczą się na sprawcy w momencie, gdy najmniej się tego spodziewa. Lepiej ich nie wkurzać.

Lew

Lew nienawidzi, gdy ktoś kwestionuje ich osiągnięcia. Lwy są gotowe na wszystko i uwielbiają cieszyć się szacunkiem i autorytetem. Osoby spod tego znaku mogą w każdej chwili zemścić się na sprawcy – nic ich nie powstrzyma.

Byk

Osoby spod znaku Byka wiedzą, jak wsadzać szprychy w koła, plotkować, podkopywać, psuś reputację i szacunek tych, którzy kiedyś ich obrazili. Faktem jest, że starają się być najlepsi i nie mogą znieść krytyki.

To też może cię zainteresować: Smutna wiadomość dla fanów "Świta według Kiepskich". Odszedł jeden z aktorów występujących w produkcji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mocne słowa Piotra Żyły: "to są durne zawody". Skoczek zapowiada koniec swojej przygody

O tym się mówi: Seniorka zaufała niewłaściwej osobie. Kosztowało ją to ponad milion złotych. Sprawą zajęła się policja