Lesley Maxwell jest obywatelką Australii. Kobieta od lat regularnie uczęszcza na siłownię. Zgrabnego ciała może jej pozazdrościć niejedna nastolatka.

64-latka robi furorę w sieci

Australijka jest prawdziwą gwiazdą fitnessu. Od kilku lat regularnie bierze udział w konkursach Miss Bikini Fitness. Udział w nich biorą kobiety z całego świata.

Lesley Maxwell zdobyła już trzydzieści nagród we wspomnianym konkursie i ma zamiar wciąż brać w nich czynny udział. Trudno będzie pobić jej rekord.

64-latka ćwiczy na siłowni aż pięć razy w tygodniu, a od pewnego czasu towarzyszy jej wnuczka.

Niejedna młoda dziewczyna może jej pozazdrościć figury

Co ciekawe, wiele osób myli ze sobą te dwie kobiety. Lesely Maxwell ma bowiem ciało jak nastolatka! Można jej tylko pozazdrościć.

Australijka jest aktywna na Instagramie. W mediach społecznościowych możemy zobaczyć wspaniałe ciało 64-latki. Lesely Maxwell nie tylko regularnie ćwiczy, ale również zdrowo się odżywia. Sami zobaczcie efekty jej zdrowego i aktywnego trybu życia.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu